Tapu.com’da ara

Uygun fiyatlı gayrimenkullerin arasından hayalinizdeki tapuyu bulun.

Samsun Çarşamba Konukluk Mahallesinde 1.417 m2 Tarla

Bankadan 1417m2

Özellikler

Tapu no 10251
Ada 303
Parsel 13
Tapu Bilgisi Arsa Tapusu

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

Samsun İli, Çarşamba İlçesi, Konukluk Mahallesi, Çobanderesi Mevkiinde yer alan 303 ada 13 parsel

Samsun Çarşamba Konukluk Mahallesinde 1.417 m2 Tarla

Açıklama

Ulaşım: Samsun İli, Çarşamba İlçesi, Konukluk Mahallesi, Çobanderesi Mevkiinde yer alan 303 ada 13 parsel bulunmaktadır. Taşınmaz "Tarla" vasıflıdır. Çarşamba Endüstri Meslek Lisesi ve Tml’nin batısında bulunan Baraj Yolu Caddesi üzerinde güneydoğu yönde yaklaşık 2.1 km ilerlenildiğinde sağ tarafta konumlu olan Üçköprü Sokak’a girilir, bu istikamette güneybatı yönde yaklaşık ilerlenildiğinde sırasıyla Ataköy, Şenyurt, Şeyhgüven, Porsuk, Gökçeçakmak, Kabaceviz, Gülören mahalleleri geçildikten sonra taşınmazın konumlu olduğu Konukluk Mahalle merkezine ulaşılır. Köy yolunun büyük bölümü toprak stabilize yoldur. En kesiti dar ve virajlıdır. Taşınmazın yakın çevresinde kendisi ile benzer nitelikli araziler alanları bulunmaktadır. Taşınmazın bulunduğu bölgede yapılaşma yoğunluğu düşüktür. Az sayıda ve dağınık müstakil tarzda yapılar mevcuttur. Ticari potansiyel bulunmamaktadır.

Özellikler: 303 ada 13 parsel kuzey ve güneyde 315 ada 1 parsele, doğuda 303 ada 14 parsele, batıda 303 ada 12 parsele cephesi bulunmaktadır. Parselin kadastro yoluna cephesi bulunmamaktadır. Heyelan, dolgu ihtiyacı, su baskını riski bulunmadığı görüşüne varılmıştır. Arazinin jeolojik özellikleri hakkında gözle gözlem yapma imkânı bulunmamaktadır. Jeolojik yapısı hakkında bataklık humuslu toprak ya da yapı statiğini olumsuz etkileyebilecek su muhtevası yüksek olan bir durum gözlenmemekle birlikte güvenilir bilgi için uygun teçhizatlarla detaylı bir inceleme gerekmektedir. Karadeniz Bölgesi iklimi etkisi altındadır. Taşınmazın sınırlarını belirleyici herhangi bir unsur bulunmamaktadır.

Not: Çarşamba Belediyesi İmar Müdürlüğü'nden alınan şifahi bilgiye göre söz konusu parseller 1/100.000 ölçekli çevre düzeni planı kapsamında 'Nitelikli Tarım Alanı'nda kalmaktadır.