Tapu.com’da ara

Bankaların uygun fiyatlı gayrimenkulleri arasından aradığınız gayrimenkulü bulun.

Samsun Canik Hasköy Mahallesinde 142 m2 3+1 Daire

Bankadan 3 + 1 142m2

Özellikler

Tapu no 10545
Ada 4799
Parsel 19
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 10
Kat Sayısı 10
Bulunduğu Kat 3
Bağımsız Bölüm 7

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli ! % 15

Adres

Üsküp Cd. Damal Park Sitesi 98 B, Hasköy Mahallesi, 55080 Canik/Samsun

Açıklama

Ulaşım: Samsun İli, Canik İlçesi, Hasköy Mahallesi, Üsküp Caddesi, No: 98E/7 posta adresinde konumludur. Taşınmaza ulaşmak için Atatürk Bulvarı üzerinden Doğu Park yönünde Belediye Evleri Kavşağına kadar ilerlenip kavşaktan sağa dönülerek Cengiz Topel Caddesine girilir. Cengiz Topel Caddesi üzerinde yaklaşık 2 km. ilerlenip sol tarafta bulunan Orman İşletme Müdürlüğünü geçtikten sonra Üsküp Caddesine ulaşılır. Üsküp Caddesi üzerinde yaklaşık 800-900 metre ilerlenerek sağ tarafta değerlemesi yapılan taşınmazın bulunduğu Damla Park Sitesine ulaşılır.

Özellikler: E Blok ikinci katta konumlu, bina girişine göre sol tarafta yer alan 7 nolu bağımsız bölümdür. Taşınmaz mimari projesine göre yaklaşık brüt 142 m2 olup, antre, hol, salon, mutfak, 3 adet oda, banyo, duş, wc ve 3 adet balkon mahallerinden oluşmaktadır. Taşınmazın giriş kapısı çelik, oda kapıları amerikan panel, pencereleri pvc doğramadır. Salon ve oda mahallerinin zemini laminant parke, duvarları saten boyalıdır. Antre, mutfak, banyo, wc, duş mahallerinin zemini ve duvarları seramik kaplıdır. Mutfakta hazır mutfak dolapları ve mermerit tezgah bulunmaktadır. Taşınmazın doğalgaz kombi ile ısınmaktadır.

Ana gayrimenkul 7.262,00 m2 yüzölçümlü arsa üzerinde, betonarme/karkas yapı cinsinde inşa edilmiş 6 adet bloktan (A, B, C, D, E ve F Blok) oluşmaktadır. Damla Park Sitesi olarak adlandırılan sitenin etrafı beton duvarla çevrili olup, çevre düzenlemesi yapılmıştır. Site içerisinde yüzme havuzu, çocuk oyun alanı ve açık otopark alanları, sosyal tesis mevcuttur. Taşınmazın bulunduğu E blok parselin kuzeyinde konumlu olup, 2 bodrum + zemin + 9 normal + çatı katlı olarak inşa edilmiştir. E Bloğun bina girişi 1.bodrum kat seviyesinden sağlanmaktadır. Ana gayrimenkulün dış cepheleri akrilik dış cephe boyalıdır. Bina girişi, kat sahanlıkları ve merdivenler mermer kaplama, duvarlar plastik boyalıdır. Bina giriş kapısı ve merdiven korkulukları alüminyum doğramadır. Bina giriş zeminleri, merdivenler ve kat sahanlıkları mermer kaplamadır. Bina içerisinde yangın merdiveni ve asansör bulunmaktadır. Isıtma sistemi merkezi sistem kömür kaloriferlidir.

Not: 19/01/2011 tarihli İskan belgesi bulunmaktadır.