COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Sakarya Serdivan Kemalpaşa Mahallesi Başkanlar Sitesinde 5+1 Tripleks

Bankadan 5 + 1 276m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 12112
Oda Sayısı 5 + 1
Metre Kare 276m2
Ada 1958
Parsel 2
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 12
Kat Sayısı 3
Bulunduğu Kat 1
Bağımsız Bölüm C Blok 2

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

Kemalpaşa Mahallesi, Çam Sokak, Başkanlar Sitesi, No:10 Serdivan/Sakarya

Açıklama

Talep gören bölgede, Necip Fazıl Kısakürek Caddesi, Sakarya Üniversitesi Esentepe Kampüsü ve Kenan Sofuoğlu Caddesi çok yakın, Yapı kullanma izin belgesinin bulunması avantaj, 276.00 m2 TRİPLEKS VİLLA
Özellikler:
C blok 2 bağımsız bölüm numaralı gayrimenkul, binanın doğusunda konumlu olup bodrum zemin ­1.kat ­çatı katta yer almakta olup kuzey, doğu ve güney cephelidir. Onaylı mimari projeye göre bodrum katta garaj, kiler ve kömürlük hacimlerinden oluşmakta olup 59 m2, zemin katta salon, mutfak, banyo ve lavabo+wc hacimlerinden oluşmakta olup 69 m2, 1.katta 3 oda, banyo ve 2 balkon hacimlerinden oluşmakta olup 73 m2, çatı katta 2 oda hacimlerinden oluşmakta olup 75 m2 brüt alana sahip olup toplamda yasal yaklaşık 276 m2 brüt alana sahiptir. Taşınmazın girişi çelik kapı ve pencereleri PVC doğramadır. Taşınmazın içerisine girilmediğinden iç özellikleri tespit edilememiştir.
2655,99 m2 alanlı, 1858 ada 2 parsel üzerinde kurulu olan taşınmaz üzerinde onaylı mimari projesine ve vaziyet planına 
göre ayrık nizamda inşa edilmiş 4 adet blok bulunmaktadır. Taşınmaz parselin kuzeybatı köşesinde konumludur. Parseldeki bloklar bireysel olarak ayrı ayrı çevre düzenlemesi yapıldığı görülmüş olup taşınmazın konumlu olduğu bloğun çevre düzenlemesi kısmi olarak yapılmıştır. Parselde site düzeni bulunmamaktadır. Taşınmazın yer aldığı yapı bodrum kat, zemin kat, normal kat ve çatı kattan oluşmaktadır. Onaylı mimari projesine göre bina ikiz villa olarak inşa edilmiş olup binada toplam 2 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Binanın dıştan merdivenleri ve sahanlıkları mermer kaplıdır. Binanın dış cephesi akrilik boyalı olup çatısı kiremit
kaplıdır. 
Binaya giriş zemin kattan sağlanmaktadır.
Ulaşım: Taşınmaz Sakarya İli, Serdivan İlçesi, Kemalpaşa Mahallesi, Çam Sokak, Başkanlar Sitesi, No:10 posta adresinde yer almaktadır. 
Taşınmaza 11.Cadde ile bağlantılı Kanuni Sokak üzerinden ulaşım sağlanmaktadır. Bölge, Serdivan İlçesinde yapılaşmanın devam ettiği konut alanı olup çoğunlukla 3­-4 katlı yapıların bulunduğu konut alanıdır. Bölgede arsa arzı yüksektir. Taşınmaz Sakarya Üniversitesi Esentepe Kampüsüne yakınlığından dolayı yüksek kira getirili apart tipi yapıların yoğun olduğu bölgede konumludur. Taşınmazın konumlu olduğu bölgede inşa edilen villa tipi yapılar genellikle 10 yıllık ve üzerinde inşa edilmiş yapılardır. Gayrimenkulün yakın çevresinde referans noktası olarak alınabilecek Necip Fazıl Kısakürek Caddesi, Sakarya Üniversitesi Esentepe Kampüsü ve Kenan Sofuoğlu Caddesi bulunmaktadır. Bölgede alt yapı eksiklikleri bulunmamakta olup belediye ve kamu imkânlarından istifade etmektedir. Yakın konumlu toplu taşıma ve özel araçlarla ulaşım imkanı bulunmaktadır.
Not: 03/01/2008 tarihli yapı kullanma izin belgesi bulunmaktadır.­