0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Sakarya Akpınar Mahallesi'nde Yola Cepheli Yetişkin Ağaç Dikili Fındık Bahçesi

Bankadan 24602m2

Özellikler

Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
19272
Metre Kare:
24602m2
Ada:
118
Parsel:
4
Tapu Tipi:
Arsa Tapusu
Hisse Oranı:
Tam

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Paylaşılır
Teminat Bedeli:
% 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Akpınar Köyü 118 ada 4 parsel

Açıklama

Özellikler: Sakarya İli, Kocaali İlçesi, Akpınar mahallesi sınırlarında yer alan 118 ada 4 parselde konumlu "FINDIK BAHÇESİ" vasıflı taşınmazdır. 24.602,36 m2 yüz ölçümüne sahiptir. Parsel eğimli bir topoğrafik yapıya sahip olup, amorf (biçimsiz) bir şekle sahiptir. Parsel üzerinde yetişkin fındık ocakları bulunmaktadır. 

Parselin doğu kenarı yaklaşık 80 metre, batı kenarı ise yaklaşık 68 metre kadastral yola cephelidir. Parselin sınırları kısmen dikenli tellerle çevrilidir. 

Taşınmaz üzerinden yüksek gerilim hattı geçmekte olup tapu kaydı üzerinde irtifak hakkı kaydı bulunmamaktadır. Taşınmazın paftasına göre yaklaşık 4.200,48 m2 alanı üzerinde irtifak hakkı bulunduğu tespit edilmiştir.

Taşınmaz Çevre Düzeni Planınında "Dikili Tarım" alanında kalmaktadır. Yapılaşma şartları: tarımsal/hayvancılık amaçlı faaliyetlerde; parselin yüzölçümünün minimum 1 hektar olması şartı ile 250 m²'lik tarımsal/hayvancılık tesisi yapılması halinde, bu faaliyet için gerekli olan 75 m² lik konut yapılmasına da izin verilir. Yapının çekme mesafeleri, yoldan ve komşu parselden en az 10 m. olacaktır.

Taşınmazın yakın çevresinde: Akpınar Mahallesi, Kirazlı Mahallesi, Şerbetpınarı Mahallesi, Orman ve benzer nitelikli araziler yer almaktadır. 

Not: Alıcı mevcut haliyle almayı kabul eder. Taşınmaz üzerinden yüksek gerilim hattı geçmekte olup tapu kaydı üzerinde irtifak hakkı kaydı bulunmamaktadır. Taşınmazın paftasına göre yaklaşık 4.200,48 m2 alanı üzerinde irtifak hakkı bulunduğu tespit edilmiştir.


Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.