COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Sakarya Adapazarı Şeker Mahallesi Tunahan Evlerinde 3+1 Daire

Bankadan 3 + 1 125m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 11909
Oda Sayısı 3 + 1
Metre Kare 125m2
Ada 805
Parsel 1257
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Isıtma Sistemi Yok
Bina Yaşı 8
Kat Sayısı 2
Bulunduğu Kat 2
Bağımsız Bölüm D Blok 8

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

Şeker Mah.Melek Sok. D Blok. No:40 K:2 D:8 Adapazarı/Sakarya

Açıklama

Ulaşım: Sakarya İli, Adapazarı ilçesi, Ahmet Yesevi Caddesine girilir ve güney istikametinde ilerlenir. Bim market geçildikten yaklaşık 350 m sonra sağa taşınmazın yer aldığı Pehlivan Sokağa dönülür. Yaklaşık 200 m ilerledikten sonra taşınmazın yer aldığı site sağ kolda konumludur. Ulaşım belediye otobüsleri, minibüsler ve özel araçlar ile sağlanmaktadır. 

Özellikler: Taşınmaz bina girişine göre sol arka hizada konumlu, kuzey ve batı cepheli köşe dairedir. Taşınmaz ; 3 oda, 1 salon, antre, mutfak, banyo, kiler, wc + Ivb ve 2 adet balkon hacimlerinden meydana gelmektedir. Brüt 125 m2 kullanım alanına sahiptir. Taşınmaz giriş kapısı çelik, iç mekan kapıları fabrikasyon panel kapıdır. Islak hacimler, antre, mutfak ve balkon zeminleri seramik kaplama, diğer odaların zeminleri laminant parke kaplamadır. Duvarlar alçı üzeri saten boyalı, tavanlar kartonpiyer süslemelidir. Pencereler PCV doğrama olarak takılmıştır. Mutfak dolapları, ıslak hacim armatürleri ve kalorifer petekleri takılı durumdadır.
Taşınmazın yer aldığı parsel üzerinde A, B, C, D Blokları olmak üzere dört adet blok bulunmaktadır. Taşınmazın yer aldığı D blok parselin güney doğu kısmında yer almakta olup; bodrum + 2 normal kattan oluşmaktadır. Taşınmaz zemin kat tanımlaması yapılmamıştır. Bodrum katında; 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 dairelere ait garajlar ve enerji odası, 1. Normal katında; 1, 2, 3, 4 bağımsız bölüm nolu daireler 2. Normal katında ise; 5, 6, 7, 8 bağımsız bölüm nolu daireler yer almaktadır. Bina giriş kapısı demir doğrama olup, merdiven basamakları ve sahanlıklar mermer kaplamadır. Dış cephe mantolama üzeri akrilik boyalı, çat ahşap iskelet üzeri kiremit kaplamadır. Parsel etrafı yaklaşık 1 m yüksekliğinde bahçe duvarı ile çevrilidir. Taşınmazın yer aldığı bina yüzde yüz olarak tamamlanmış durumda olup, tesisatları yapılı durumdadır.