COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Sakarya Adapazarı Papuççular Mahallesi'nde 4+1 120 m2 Daire

Bankadan 4 + 1 120m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş
Satıcı Bankadan
Tapu no 16997
Oda Sayısı 4 + 1
Metre Kare 120m2
Ada 187
Parsel 199
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 44
Kat Sayısı 3
Bulunduğu Kat 3
Bağımsız Bölüm 3

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli % 3
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Papuççular Mah.Hayırlı Sok.No:49/3 Adapazarı/Sakarya

Açıklama

Özellikler: 3 bağımsız bölüm numaralı mesken binanın 3. katında yer alan tek bağımsız bölümdür. Onaylı mimari projesine göre 4 oda, salon, mutfak, hol, papuçluk, banyo, wc ve 2 balkon bölümlerinden oluşmakta olup, brüt 120 m2 alanlıdır. Taşınmazın doğu cephesinde cephe uzunluğu kadar bir balkon çıkması yapıldığı görülmüştür. Ayrıca projesine ve güncel takbis belgesine göre binanın zemin katında taşınmaza ait 45 m2 alanlı kömürlük eklentisi bulunmaktadır.

Ana taşınmaz 187 ada 199 parselde kayıtlı, 326,79 m2 yüzölçümüne sahip arsa ve üzerinde ayrık nizamda B.A.K tarzda projelendirilmiş binadır. Taşınmazın yer aldığı bina, zemin kat ve 3 normal kat olmak üzere toplam 4 katlıdır. Binanın tek girişi bulunmakta olup, yerinde bina girişi zemin kat seviyesinden ve batı yönden sağlanmaktadır. Binanın zemin katında 3 adet kömürlük, normal katlarının herbirinde ise 1'er mesken olmak üzere, binada toplam 3 bağımsız bölüm bulunmaktadır. Binanın dış cephesi sıva üzeri akrilik esaslı dış cephe boyası ile boyalıdır. Binada doğalgaz tesisatı bulunmaktadır.

Ulaşım: Papuççular Mahallesi'nde konumlu ana ulaşım arterlerinden olan Yeni Bosna Caddesinden Sarı Sokağa dönülür ve 50 metre ilerlenir. Buradan sola Hayırlı Sokağa dönülüp, 20 metre ilerlendiğinde sağda yer alan taşınmaza ulaşım sağlanır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.