1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Sakarya Adapazarı Korucuk Mahallesi’nde 3611 m2 Ticari İmarlı Yatırıma Uygun Arsa

Sahibinden 3611m2

Özellikler

Satıcı Sahibinden
Tapu no 18235
Metre Kare 3611m2
Ada 3330
Parsel 2
Tapu Bilgisi Arsa Tapusu
TAKS -
Emsal 0

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 706 56 49 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Gayrimenkul Sakarya ili Adapazarı ilçesi Korucuk Mahallesi 3330 Ada 2 Parsel

Açıklama

SAKARYA EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTASİNE YAKIN TİCARİ İMARLI YATIRIMA UYGUN ARSA

Sakarya Eğitim Ve Araştırma Hastanesi 

Özellikler: Gayrimenkul Sakarya ili Adapazarı ilçesi Korucuk Mahallesi’nde yer alan ARSA vasıflı 3611,42 m2 yüzölçümlü 3330 Ada 2 Parseldir.

Not: Sakarya Belediyesi’nde alınan şifahi bilgiye göre, 1/5000 Ölçekli Nazım İmar Planlarının yapıldığı, plan kesinleştikten sonra üst ölçek plan kararlarına uygun olarak 1/1000 Ölçekli Uygulama İmar Planı yapılacağı öğrenilmiştir. Parsel 1/5000 Ölçekli Nazım İmar Planı’nda MİA’da ( Merkezi İş Alanı) yer aldığı Ticari Fonksiyonlu olduğu bilgisi alınmıştır. Yapılaşma şartları 1/1000 Ölçekli Uygulama İmar Planı tamamlandıktan sonra belli olacaktır. 

Teklif vermeden önce güncel imar durumunu ve yapılaşma şartlarını, teyit ediniz. Alıcı mevcut haliyle almayı kabul eder.

Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.