COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Sakarya Adapazarı Karadere Mahallesinde 2910m2 Tarla

Bankadan 2910m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 15085
Metre Kare 2910m2
Ada 0
Parsel 2495
Tapu Bilgisi Arsa Tapusu

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Karadere Mahallesi, Kadıoğlu Düzü Mevkii, 2495 parsel Adapazarı / Sakarya

Açıklama

"Ulaşımı kolay mevkide, kadastral yola 2. parsel konumunda, düz topografik yapıda, amorf geometrik formda, sulama imkanı yanında bulunan su kanalından sağlanmakta, 2910m2 TAM HİSSELİ TARLA"

Özellikler: Taşınmaz 16 pafta, 2910 m2 yüzölçümlü, 2495 numaralı parsel, doğrusal olmayan geometrik şekle ve eğimsiz bir topografik yapıya sahiptir. Parselin herhangi bir kadastro yoluna cephesi bulunmamakta olup, tüm yönlerde komşu parsellere cephelidir. Parsel üzerinde herhangi bir yapı ve tarım ürünü bulunmamaktadır. Parsel çevresi belirleyici unsurlarla çevrelenmemiş durumdadır.

Ulaşım: Taşınmaza ulaşım için, Karadere Mahallesi merkezi referans alındığında, güneybatı yönde yaklaşık 2km ilerlenir ve değerleme konusu taşınmaza ulaşılır. 

Not: '5403 SAYILI KANUNUN 14 ÜNCÜ MADDESİ GEREĞİNCE BAKANLAR KURULU KARARI İLE İLAN EDİLEN BÜYÜK OVA KORUMA ALANINDA KALMAKTADIR. GIDA, TARIM VE HAYVANCILIK BAKANLIĞININ İZNİ OLMADAN BİTKİSEL ÜRETİM AMACI DIŞINDA KULLANILAMAZ.' şerhi vardır.

Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.