COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Sakarya Adapazarı 15 Temmuz Camii Mahallesi'nde 3+1 120 m2 Daire

Bankadan 3 + 1 120m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 15372
Oda Sayısı 3 + 1
Metre Kare 120m2
Ada 1597
Parsel 1
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 14
Kat Sayısı 3
İskan Tarihi 28/07/2011
Ruhsat Tarihi 28/06/2006
Bulunduğu Kat 1
Bağımsız Bölüm 4

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli % 3
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

15 Temmuz Camili Mahallesi, 1597 Ada, 2. Blok Apt. No:2/4 Adapazarı /SAKARYA

Açıklama

Özellik: 4 nolu taşınmaz 1.normal katta bina girişine göre sağ tarafta konumludur. Taşınmaz 3 oda, salon, mutfak, banyo+wc, wc, hol ve 2 balkon hacimlerinden oluşmakta olup brüt 120 m2 alanlıdır. Dairenin dış kapısı çelik, iç kapıları ahşap ve pencere doğramaları PVC malzemeden imal edilmiştir. Pencereler çift camlıdır. Zeminler salonda ve tüm odalarda laminant parke ile mutfak ve ıslak hacimlerde ise karo seramik ile döşenmiş durumdadır. Duvarları seramik kaplı ıslak hacimler dışındaki tüm duvarlar saten boya, tavanlar ise plastik boya ile boyalı durumdadır. Mutfak bölümünde, mutfak dolapları ahşap ve tezgahı granittir. Binanın dış cephesi mantolama+boyalı olup blokta asansör mevcuttur.

Ulaşım: Taşınmaz Sakarya İli, Adapazarı İlçesi, 15 Temmuz Camili Mahallesi, 1597 Küme Evlerde konumludur. Taşınmaza ulaşım; 217 ve 219. Caddeler kesişimi referans alındığında 217. Cadde üzerinden kuzey yönünde devam edilip ilk sola 306 nolu sokağa girilerek taşınmaza ulaşılır. Bölgede yer alan yapılar, çoğunlukla ayrık nizamda inşa edilmiş, 0-20 yaş aralığında olup, yeni yapılaşma hızının düşük yoğunlukta olduğu bir bölgedir. Bölge genellikle konut ağırlıklı olarak tercih edilen bölge olup, ticari faaliyet ana caddeler üzerinde düşük yoğunluktadır. Bölgedeki yapılaşma yaklaşık % 60-80 düzeyindedir. Taşınmazın bulunduğu bölge, genelde ayrık nizamlı ve 3-4 katlı binalardan oluşmaktadır.

Not: 28/06/2006 tarihli yapı ruhsatı ve 28/07/2011 tarihli yapı kullanma izin belgesi bulunmaktadır. 4 nolu kiler eklentisi vardır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.