Yatırımlık Fırsat Gayrimenkulleri Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Rize Ardeşen Gündoğan Köyü'nde 2 Adet Çay Bahçesi

Şirketten 5709m2

Özellikler

Satıcı:
Şirketten
Tapu no:
21941
Metre Kare:
5709m2
Ada:
101
Parsel:
93
Tapu Tipi:
Arsa Tapusu
Hisse Oranı:
Tam

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 10
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz

Açıklama

Özellikler: Söz konusu Rize İli, Ardeşen İlçesi, Gündoğan Köyü, Godiha Mevkii, 101 ada 93 parseldeki konumlu taşınmaz, 2732,32 m² yüzölçümlü olup tapu kayıtlarında ‘’ÇAY BAHÇESİ’’ vasıflıdır. Taşınmazın imar uygulaması henüz yapılmamış olup, kadastro parselidir. Taşınmaz yapı adasının en güney kısmında yer almakta olup, güneybatısındaki kadastro yoluna yaklaşık 36,23 m cephesi bulunmaktadır. Diğer cephelerinde komşu parseller bulunmaktadır. Geometrik olarak amorf bir forma sahip olan taşınmazın bulunduğu bölgenin topografik yapısı eğimlidir. Parselin sınırları yerinde belirgin bir unsur ile çevrilmemiş olup, üzerinde çay bahçesi bulunmaktadır. Taşınmaz üzerinde herhangi bir yapı bulunmamaktadır.

Söz konusu Rize İli, Ardeşen İlçesi, Gündoğan Köyü, Merze Mevkii, 103 ada 77 parseldeki konumlu taşınmaz, 2976,80 m² yüzölçümlü olup tapu kayıtlarında ‘’ÇAY BAHÇESİ’’ vasıflıdır. Taşınmazın imar uygulaması henüz yapılmamış olup, kadastro parselidir. Taşınmaz yapı adasının kuzeybatı kısmında yer almakta olup, kuzeyindeki kadastro yoluna yaklaşık 17,66 m ve batısındaki kadastro yoluna yaklaşık 51,4 m cephesi bulunmaktadır. Diğer cephelerinde komşu parseller bulunmaktadır. Geometrik olarak amorf bir forma sahip olan taşınmazın bulunduğu bölgenin topografik yapısı çok eğimlidir. Parselin sınırları yerinde belirgin bir unsur ile çevrilmemiş olup, üzerinde çay bahçesi bulunmaktadır. Taşınmaz üzerinde herhangi bir yapı bulunmamaktadır.

Kazanan teklifin %4+KDV’si oranında hizmet bedeli alınacaktır.

Teklifin değerlendirme sonucu (onay/red) ortalama 3 - 4 hafta sürede, satıcı tarafından gelmektedir.

Konum

Denize Sıfır
Deniz Ulaşımına Yakın
Toplu Ulaşıma Yakın
Yola Cepheli
Köy Merkezine Yakın
Cadde Cepheli
Metroya Yakın
Caddeye Yakın
Hastaneye Yakın
Ulaşımı Kolay
Merkezi Konumlu
Sosyal Alanlara Yakın
Ticari Alanlara Yakın
Alışveriş Merkezine Yakın
Üniversiteye Yakın
Metrobüse Yakın
Tümünü Göster

Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkulle ilgili merak ettiğiniz tüm sorular için uzman destek ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Sayfa içerisinde yer alan “Sizi Arayalım” formunu doldurduğunuz takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlar. Dilerseniz 0850 532 82 78 nolu telefonu arayarak ekibimizle görüşme gerçekleştirebilirsiniz.

Sitemize üye olarak ilgilendiğiniz tapuları favorinize ekleyebilirsiniz. Favorilere eklediğiniz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail yoluyla iletilir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için “Sizi Arayalım” formunu doldurmanız gerekmektedir. Çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayarak uygun tarihler için randevunuzu oluşturur.

Üye girişi yaptıktan sonra ilgilendiğiniz gayrimenkulün sayfasında yer alan “Teklif Ver” ya da “Pazarlığa Başla” butonuna tıkladığınızda teklif verme sayfasına yönlendirilirsiniz. Bu sayfada teklifinizi girin, son olarak “Teklifi Gönder” butonuna tıklayın. Verdiğiniz teklif satıcı tarafından değerlendirilerek onaylanır ya da reddedilir. Satıcının dönüşü tarafınıza bildirilir.

Tapu.com ciddi alıcılar ile satıcıları bir araya getirmek amacıyla teklif verme sürecinde “Hizmet Bedeli” ödemesi talep eder. Ödeme ekranından kredi kartı, banka kartı bilgilerinizi girerek veya EFT ile hizmet bedelinizi ödeyerek teklifinizi verebilirsiniz.

Teklif verildikten sonra, teklif tapu.com üzerinden satıcıya iletilir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Bu evraklarla birlikte tapu dairesine gidilerek tapu devir işlemleri gerçekleştirilir. Devir sürecinin her adımında tapu.com yetkilisi size yardımcı olmak üzere hazır bulunur. Satıcı teklifinizi reddettiğinde; hizmet bedelinizin tamamı tarafınıza iade edilir. Dilerseniz iade gerçekleşene dek yeniden teklif verebilirsiniz.

Teklifiniz onayladığı takdirde ödemeyi tapu devri sırasında direkt satıcıya ödersiniz. Tapu.com hizmet bedeli dışında herhangi bir ödeme sürecine dahil olmaz.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.