1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Rize Ardeşen Aşağıdurak Köyü Sırt Mahallesinde 2612 m2 Çay Bahçesi

Şirketten 2612m2

Özellikler

Satıcı Şirketten
Tapu no 8157
Metre Kare 2612m2
Ada 157
Parsel 15
Tapu Bilgisi Arsa Tapusu

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Aşağıdurak Köyü Sırt Mahallesi Mevkii 157 Ada 15 Parsel Ardeşen/RİZE

Açıklama

Özellikler: Gayrimenkul Aşağıdurak Köyü 157 ada 15 parsel olup; tapu kayıtlarına göre 2612,38 m2 alanlı “çay bahçesi” niteliğinde taşınmazdır. Taşınmaz çokgen geometrik şekle ve eğimli topografik yapıya sahiptir. Parsel üzerinde hali hazırda çay bahçesi bulunmaktadır. Diğer cepheler komşu parseller ile çevrili vaziyettedir.  Parsel belediye sınırları dışında yer almaktadır. Taşınmazın yola cephesi yoktur, kendine ait yolu yoktur.

Ulaşım: Ardeşen ilçesinin kuş uçuşu yaklaşık 12 km güneydoğusunda konumlu Aşağıdurak Köyü, Sırt Mahallesi mevki 157 ada 15 parseldir. Taşınmazın yaklaşık 750 metre kuzeybatısında Manganez Köyü, yaklaşık 1,5 km kuzeydoğusunda Aşağıdurak Köyü merkezi bulunmaktadır. Yakın çevresinde çay bahçesi ve ormanlık alanlar bulunmaktadır. İlçe merkezine ulaşım köy araçları ve özel araçlarla sağlanabilmektedir. Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.