0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Osmaniye Toprakkale Çarşı Merkeze Yakın Konumlu 4+1 Dubleks Mesken

Bankadan 4 + 1 192m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu:
Tahliye Edilmemiş
Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
18698
Oda Sayısı:
4 + 1
Metre Kare:
192m2
Ada:
164
Parsel:
8
Tapu Tipi:
Kat İrtifaklı
Hisse Oranı:
Tam
Isıtma Sistemi:
Sobalı
Bina Yaşı:
4
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
7
Ruhsat Tarihi:
03.01.2018
Taşınmazın Bulunduğu Kat:
5
Bağımsız Bölüm:
10

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

KARATAŞ mah. HACIÖMER sok.No: 29 Daire: 10 TOPRAKKALE OSMANİYE

Açıklama

Özellikler: Taşınmaz 5. kat 10 bağımsız bölüm nolu mesken bina girişine göre sol yarımda konumludur ve kuzey, doğu ve batı yönlerine cephelidir. Taşınmaz 126 m2 alanlı olup salon, açık mutfak, 2 oda, antre, hol, wc, banyo ebeveyn banyosu ve 2 adet balkon hacimlerinden oluşmaktadır. Çatı katı ise mimari projesinde 66 m2 kapalı alan 2 oda, banyo, ebeveyn duşu, hol) ve 60 m2 teras hacimlerinden oluşmaktadır. Taşınmazın toplam yasal kullanım alanı 192 m2 iken mevcutta 202 m2 kullanım alanlıdır. Alıcı adayı mevcut haliyle almayı kabul eder. 

Bina Giriş kapısı demir doğrama, merdiven boşlukları fayans kaplama , merdiven basamakları fayans kaplama olup merdiven korkulukları demir doğramadır. Binada asansör bulunmaktadır. Binanın ısınma sistemi sobadır. Bina içerisinde çevre düzenlemesi tamamlanmıştır.

Not: Taşınmazın iç özellikleri bilinmemektedir. 03.01.2018  tarihli yapı ruhsatı bulunmaktadır. Taşınmazın toplam yasal kullanım alanı 192 m2 iken mevcutta 202 m2 kullanım alanlıdır. Alıcı adayı mevcut haliyle almayı kabul eder. 

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.