0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Osmaniye Merkez Sultan Sitesi'nde 295 m2 Dubleks Daire

Bankadan 5 + 1 295m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu:
Tahliye Edilmemiş
Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
19182
Oda Sayısı:
5 + 1
Metre Kare:
295m2
Ada:
119
Parsel:
298
Tapu Tipi:
Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi:
Yok
Bina Yaşı:
8
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
4
Taşınmazın Bulunduğu Kat:
4
Bağımsız Bölüm:
14

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 2
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Rahime Hatun mahallesi, Şehit Nazmi İnekçi Sokağı Sultan sitesi C blok apartmanı No:24/14 Merkez / Osmaniye

Açıklama

Özellikler: Söz konusu taşınmaz kuzey ve batı yönlere cepheli olup teras katta da eki olmak üzere dubleks olarak inşa edilmiştir. 4.katta 3 oda, salon, mutfak, antre, banyo, wc , 2 adet balkon olmak üzere 120 m2; çatı katında ise 2 oda banyo ve hol hacimlerinden oluşup 70 m2 kullanım alanına sahiptir. Ayrıca 105 m2 de teras alanı bulunmaktadır. Terasla birlikte 295 m2'dir. Taşınmazın iç özellikleri bilinmemektedir. Söz konusu taşınmaz Osmaniye ili Merkezde Rahime Hatun Mahallesi Sultan Sitesinde C blok 4. katta 14 numaralı bağımsız bölümde yer almaktadır. Taşınmazın bulunduğu site A, B, C, D ve E bloklardan oluşmakta olup taşınmazın yer aldığı C blok parselin güneydoğu cephesinde konumludur. Bodrum katta otopark, enerji odası, ısınma sistem odası ve sığınak mevcuttur. Binada asansör bulunmaktadır. 

Not: Taşınmazın iskanı mevcuttur. Alıcı mevcut haliyle satın almayı kabul eder.  Tapuda Rızaiye Mahallesi'nde kayıtlıdır. 

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.