COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Osmaniye Merkez M. Fevzi Çakmak Mahallesi'nde 1+1 163 m2 Daire

Bankadan 1 + 1 163m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş
Satıcı Bankadan
Tapu no 16796
Oda Sayısı 1 + 1
Metre Kare 163m2
Ada 1649
Parsel 4
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Isıtma Sistemi Diğer
Bina Yaşı 12
Kat Sayısı 1
Ruhsat Tarihi 25/05/2009
Bulunduğu Kat 1
Bağımsız Bölüm 3

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli % 3
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

M. Fevzi Çakmak Mahallesi, Musa Şahin Bulvarı No:569 Merkez/Osmaniye

Açıklama

Özellikler: 3 bağımsız dolam numaralı mesken 1. katta bina girişine göre sağ tarafta güney, kuzey ve batı cephede yer almaktadır. Taşınmaz onaylı mimari projesine göre antre, hol, salon, 1 adet oda, mutfak, wc, banyo ve 2 adet balkon hacimlerinden oluşmakta olup brüt 150m2 kullanım alanına sahiptir. MahaIinde dışarıdan yapılan incelemede ise proje harici olarak taşınmazı balkon hacmi ilave edilerek taşınmaz brüt 163m2 kullanım alanlıdır. Taşınmaz hali hazırda konut olarak kullanılmaktadır. Cephesine toplam 13m alanlı 2 adet balkon hacmi ilave edilerek taşınmaz brüt 163 m2 kullanım alanlıdır.

Rızaiye Mahallesi 1649 ada 4 parsel, 211,90m alanlı parsel üzerinde Betonarme yapı tarzında tek blok bina bulunmaktadır. Ana gayrimenkul Zemin + 1 normal kat olmak üzere toplamda 2 kattan oluşmaktadır. Binanın zemin katında: Bina girişi, 2 adet iş yeri (1,2 nolu) 1. normal katta ise 1 adet mesken (3 no.lu) olmak üzere toplam 3 adet bağımsız bölümden oluşmaktadır. Bina betonarme karkas olarak inşa edilmiştir. Dış cephesi akrilik boyalıdır. Bina girişi zemin kattan güneybatı cepheden Musa Sahin Bulvarı üzerinden sağlanmaktadır. Bina giriş kapısı demir doğramadır.

Ulaşım: Konu taşınmaz Osmaniye III, Merkez ilçesi, M. Fevzi Çakmak Mahallesi (Tapuda Rizaliye), Musa Şahin Bulvarı No:569 adresinde konumlu binanın 1. katında yer alan 3 Bağımsız bölüm no.lu meskende. Taşınmaza ulaşmak için, Musa Şahin Bulvarı ile Kuzey çevre yolunun Osmaniye doğu girişi olan Bölge Trafik Kavşağı kesişim noktasından sağa-sola Musa Şahin Bulvarı istikametine döndüğünde, Bulvar üzerinde şehir merkezine doğru-1,39 km ilerlenir ve sağda konumlu taşınmazın bulunduğu bina sağ kolda konumlanmıştır. Cephe olduğu Musa Şahin Bulvarı asfalt olup şehrin ana arterlerindendir. Taşınmazın çevresinde, Musa Şahin Bulvarı üzerinde zemin katları işyeri, normal katlar mesken olarak kullanılan yapılar ve iç bölgelerde 1-3 katlı konut amaçlı müstakil yapılar yer almaktadır. Taşınmaza yakın bölgede özel ve kamu hastaneleri ve yeni inşa edilmekte olan 600 Yataklı Osmaniye Devlet Hastanesi bulunması nedeniyle artan yapılaşma doluluk oranı nedeniyle bölgenin gelişmesinin olumlu yönde etkileneceği düşünülmektedir. Taşınmazın yer aldığı bölgede her tür ticari faaliyet alanları bulunmaktadır. Her tür altyapı hizmeti belediye tarafından karşılanmaktadır. Sosyal donatı alanları yeterli seviyededir. Bölgeden kentin diğer bölgelerine ulaşım toplu taşıma araçlarıyla düzenli ve sürekli olarak sağlanmaktadır. Taşınmazın yakın çevresinde Osmaniye Devlet Hastanesi ek Hizmet Binası, Özel İbni Sina Hastanesi, Osmaniye Garnizon Komutanlığı ve inşası devam eden 600 yataklı Osmaniye Devlet Hastanesi yer almaktadır. 

Not: 25/05/2009 tarihli yapı ruhsatı bulunmaktadır. Taşınmaz projesine göre 150 m2 kullanım alanlı olup, 163 m2 kullanım alanlıdır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.