Yatırımlık Fırsat Gayrimenkulleri Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Osmaniye Merkez İstiklal Mahallesi'nde 3+1 Daire

Bankadan 3 + 1 145m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu:
Tahliye Edilmemiş
Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
22802
Oda Sayısı:
3 + 1
Metre Kare:
145m2
Ada:
1781
Parsel:
146
Tapu Tipi:
Kat İrtifaklı
Hisse Oranı:
Tam
Isıtma Sistemi:
Kombili
Bina Yaşı:
25
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
9
Ruhsat Tarihi:
04/06/1998
Taşınmazın Bulunduğu Kat:
6
Bağımsız Bölüm:
12

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 2
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz

Adres

İstiklal Mahallesi 5035. Sokak Kara Apt.,No: 1 6.Kat No: 12 Merkez/Osmaniye

Açıklama

Özellikler: Osmaniye ili, Merkez ilçesi, İstiklal Mahallesi, 5035. Sokak, Kara Apt., No: 1/12 açık adresinde yer almaktadır. Taşınmazın içerisinde bulunduğu ana gayrimenkul İstiklal Mahallesi 1781 ada 146 parselde 662,07 m² alanlı arsa ve üzerinde yer alan ayrık nizam şeklinde 1 bloktan oluşmaktadır. Taşınmazın konumlu olduğu bina parselin orta bölgesinde konumludur. Taşınmazın içerisinde yer aldığı bina; bodrum kat + zemin kat + 7 normal katlı olup bina girişi projesinde ve yerinde zemin kat kuzeybatı cepheden sağlanmaktadır. Binanın bodrum katında sığınak, 1 adet yatak odası ve 17 bağımsız bölüm eki depo; zemin katında 5 adet işyeri ve kapıcı dairesi; normal katlarında 2'şer adet mesken bulunmakta olup binada toplam 19 adet bağımsız bölüm yer almaktadır. Bina girişi zemin kat seviyesinden kuzeybatı cepheden sağlanmaktadır. Bina merdiven dairesi görülememiştir. Taşınmazda projesine göre 1 adet asansör bulunmakta olup çevre düzenlemesi kısmen yapılmıştır. 

12 bağımsız bölüm numaralı mesken, 6.normal katta, bina girişine göre sağ tarafta ve bina içerisinde asansörden çıkış yönüne göre sol tarafta yer almaktadır. Kat irtifakına esas onaylı mimari projesine göre; salon, 3 oda, mutfak, antre, hol, wc-lvb, banyo ve 2 balkon hacimlerinden oluşmakta olup brüt 145 m² alana sahiptir. 

Not: 6 Şubat 2023 depremi sonrası ana taşınmazın hasar durumu Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından "Az Hasarlı" olacak belirlenmiştir.

Kazanan teklifin %4+KDV’si oranında hizmet bedeli alınacaktır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkulle ilgili merak ettiğiniz tüm sorular için uzman destek ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Sayfa içerisinde yer alan “Sizi Arayalım” formunu doldurduğunuz takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlar. Dilerseniz 0850 532 82 78 nolu telefonu arayarak ekibimizle görüşme gerçekleştirebilirsiniz.

Sitemize üye olarak ilgilendiğiniz tapuları favorinize ekleyebilirsiniz. Favorilere eklediğiniz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail yoluyla iletilir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için “Sizi Arayalım” formunu doldurmanız gerekmektedir. Çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayarak uygun tarihler için randevunuzu oluşturur.

Üye girişi yaptıktan sonra ilgilendiğiniz gayrimenkulün sayfasında yer alan “Teklif Ver” ya da “Pazarlığa Başla” butonuna tıkladığınızda teklif verme sayfasına yönlendirilirsiniz. Bu sayfada teklifinizi girin, son olarak “Teklifi Gönder” butonuna tıklayın. Verdiğiniz teklif satıcı tarafından değerlendirilerek onaylanır ya da reddedilir. Satıcının dönüşü tarafınıza bildirilir.

Tapu.com ciddi alıcılar ile satıcıları bir araya getirmek amacıyla teklif verme sürecinde “Hizmet Bedeli” ödemesi talep eder. Ödeme ekranından kredi kartı, banka kartı bilgilerinizi girerek veya EFT ile hizmet bedelinizi ödeyerek teklifinizi verebilirsiniz.

Teklif verildikten sonra, teklif tapu.com üzerinden satıcıya iletilir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Bu evraklarla birlikte tapu dairesine gidilerek tapu devir işlemleri gerçekleştirilir. Devir sürecinin her adımında tapu.com yetkilisi size yardımcı olmak üzere hazır bulunur. Satıcı teklifinizi reddederse teklif sürecinde ödediğiniz hizmet bedeli tarafınıza aide edilir. Dilerseniz aide gerçekleşene dek yeniden teklif verebilirsiniz.

Teklifiniz onayladığı takdirde ödemeyi tapu devri sırasında direkt satıcıya ödersiniz. Tapu.com hizmet bedeli dışında herhangi bir ödeme sürecine dahil olmaz.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Tapu.com'da yayınlanan mülklerle ilgili tüm bilgiler ekspertiz raporuna dayanmaktadır. Ekspertiz raporu, gayrimenkulün gerçek değerini belirlemek için yetkili kişi ya da kurumlar aracılığıyla hazırlanan analizdir. Ekspertiz raporu sonucunda tapu kayıtlarıyla ilgili bilgileri (şerh, ipotek, haciz, vb.), iskan durumunu, bina yaşını, metrekaresini, konumunu ve evin piyasa değerini öğrenmek mümkündür.