COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Ordu Kumru Derbent Mahallesi'nde 7076 m2 Fındık Bahçesi

Bankadan 7076m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 14743
Metre Kare 7076m2
Ada 106
Parsel 33
Tapu Bilgisi Arsa Tapusu

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Derbent Mahallesi, Sinise (Ağlagu) mevkii, 106 ada 33 parsel KUMRU / ORDU

Uzman Görüşü

 7076.21 m2 fındık bahçesi; köy merkezine yakın konumlu olması, köy içerisinden ulaşımlarının kolay olması açısından avantajlıdır.

Açıklama

Özellikler: 106 ADA 33 PARSEL; 7076,21 m2 yüzölçümüne sahip olup, tapu kayıtlarına göre “Fındık Bahçesi” niteliğindedir. Topoğrafik olarak eğimli bir arazi yapısına sahip taşınmaz geometrik olarak amorf yapıdadır. Yaklaşık 400 ocak fındıklık bulunmakta ve herhangi bir doğal afet olmaması durumunda yılda yaklaşık 800 kg fındık elde edilmektedir. Parselin kadastral yola cephesi bulunmaktadır. 

Taşınmazın bulunduğu bölge Ordu İlinin Büyükşehir olması sebebiyle mahalle statüsündedir ancak taşınmazın bulunduğu bölge 1/1000 ölçekli uygulama imar planı dışında olup bölge geneli köy hüviyetindedir. Taşınmazın bulunduğu bölgenin ana geçim kaynağı tarımdır. Bölge genelinde boş araziler bulunmakta olup bölgedeki yapılar 1 ila 3 katlı köy sakinlerinde kullanılan ikame, ahır ve depo amaçlı kullanılan yapılardır. Bölgede köy merkezlerinde yapılaşma görülmekte olup mevcut yapıların yoğunluğu düşük seviyededir. Bölgede başlıca üretilen ürün fındık olup bölge genelinde kuru tarım yapılmaktadır. 

 Ulaşım: ; Ordu ili, Kumru İlçesi, Derebent Mahallesi sınırları içerisinde; Sinise (Ağlağu) mevkiinde 106 ada 33 parsel, Kırıklar mevkiinde taşınmazdır. Taşınmaza ulaşım için Kumru ilçe merkezinden Fatsa ilçe merkezi istikametine Fatsa­ Kumru Yolu üzerinden ilerlenirken, yaklaşık 3 km sonra sola Derebent Köy yolu sapağından girilerek ulaşılabilir. Bölgedeki yolların bir kısmı asfalt yol olup yolların geri kalan büyük kısmı stabilize yol şeklindedir. Bölge genelinde alt yapı ve belediyecilik hizmetleri sınırlı olup, toplu taşıma ile ulaşım imkanlar kısıtlıdır.

Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.