1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!
1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Ordu Güngentepe'de 2 Katlı 260 m2 Bina

Bankadan 260m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 18609
Metre Kare 260m2
Ada 0
Parsel 2700
Tapu Bilgisi Cins Tashihi
Hisse Oranı Tam
Isıtma Sistemi Sobalı
Bina Yaşı 26
Kat Sayısı 2

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli % 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

AKYURT MAHALLESİ, CUMHURİYET CADDESİ NO: 49 GÜRGENTEPE/ORDU (UAVT: 1287465817)

Açıklama

Özellikler: Ana gayrimenkul 902,40 m2 alanlı arsa üzerine inşa edilmiş, 130 m2 zemin kat, 130 m2 2normal kattan oluşan bir binadır. Taşınmaz 4 oda , 1 salon , banyo wc hacimlerinden oluşmaktadır. Taşınmaz düz bir topoğrafik yapıya, geometrik açıdan düzgün yamuk şeklindedir. Parsel üzerinde 3 katlı bina ile tek katlı garaj niteliğinde basit bir bina bulunmaktadır. Garaj binası cins tashihinde belirtilmemiştir. Ana bina betonarme karkas taşıyıcı sistemden inşa edilmiş, duvarları tuğladan, dış cephesi btb cam mozaik kaplı, sobalı bir binadır. Isınma sistemi sobadır. 

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.