COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Niğde Ulukışla Zafer Mahallesi'nde 606 m2 İmarlı Arsa

Bankadan 606m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 15207
Metre Kare 606m2
Ada 275
Parsel 4
Tapu Bilgisi Arsa Tapusu
TAKS 0.3
Emsal 0.9

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Niğde ili, Ulukışla ilçesi, Kılan Köyü, Zafer Mahallesi Toraman mevkii 275 ada 4 parsel

Açıklama

 Ulaşımı kolay bir bölgede, köy alt yapı hizmetlerinin tamamından yararlanmakta, imar yoluna cephe avantajına sahip, 606.32 İMARLI MÜSTAKİL ARSA 

 Özellikler: Taşınmaz Niğde İli, Ulukışla İlçesi, Kılan Köyü, Zafer Mahallesi sınırları içerisinde yer alan 606,32 m2 yüzölçümüne sahip, Arsa vasıflı, 275 ada 4 parseldir. Parsel dikdörtgen şekilli olup, az eğimli arazi yapısına sahiptir. Parsel sınırlarını belirleyici herhangi bir elaman bulunmamaktadır. Taşınmaz DOP ve KOP alanları içerisinde kalmamaktadır. Güneybatı ve kuzeydoğusunda bulunan imar yollarına cepheli olup ara parsel konumundadır. Parsel üzerinde yer yer yıkılmış ve ekonomik ömrünü tamamlamış yapı bulunmakta olup, değerlemede dikkate alınmamıştır. Parselin yapılaşmasına engel bir unsur bulunmamaktadır.

 Ulaşım: Niğde İli, Ulukışla İlçesi, Kılan Köyü, Zafer Mahallesi sınırları içerisinde yer alan 275 ada 4 parsel numaralı arsadır. Taşınmaz, köy merkezinde yer almaktadır. Taşınmazın yakın çevresinde boş arsalar, 1­2 katlı müstakil konutlar bulunmaktadır. Taşınmazın bulunduğu bölgenin rakımı yüksek olduğundan yazları serin olması sebebi ile çevre illerden ve Niğde İlinden yazlık ev yapımı için yoğun talep görmektedir. Taşınmaza ulaşım asfalt sonrası stabilize yoldan sağlanmaktadır. Bölgenin geçim kaynağı ağırlıklı olarak kiraz, elma ve hayvancılıktır. Taşınmaza ulaşım köy merkezine kadar toplu taşıma araçları ve özel araçlarla sağlanabilmektedir.

 Not: Taşınmaz, Konut Alanı içerisinde yer almakta olup, Ayrık Nizam, 3 Kat, Task:0,30, Kaks:0,90, yapı çekme mesafeleri yoldan 5m, yan parselden 3m olacak şekilde yapılaşma şartlarına sahiptir.