Tapu.com’da ara

Bankaların uygun fiyatlı gayrimenkulleri arasından aradığınız gayrimenkulü bulun.

Nevşehir Merkez Güzelyurt Mahallesinde 318 m2 Arsa

Bankadan 318m2

Özellikler

Tapu no 8007
Pafta 21N4
Ada 1634
Parsel 5
Tapu Bilgisi Arsa Tapusu
Emsal 1.20

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

Yeni 2. Mıntıka Mahallesi, Kızıltepe Mevkii, 1634 Ada, 5 Parsel Merkez / NEVŞEHİR

Açıklama

Ulaşım: Taşınmaz şehir merkezinin kuzeydoğusunda, şehir merkezine yaklaşık 3 km mesafede 80. Yıl Bulvarından 2 sokak iç kısımda Şehit Semih Turgut Sokak üzerinde konumludur. Değerleme konusu taşınmazın yakın çevresinde 4 katlı konut amaçlı kullanılan binalar, Turgut Akdeveliğlu İlkokulu ve Oğuzlar Gaznevi Camisi bulunmaktadır.

Özellikler: Taşınmaz 1634 Ada, 5 Parselde kayıtlı 318 m² alanlı “Arsa” vasıflıdır. Taşınmaz geometrik olarak dikdörtgen şekillidir. Topoğrafik olarak eğimli bir arazi yapısındadır. Parsel üzerinde herhangi bir yapı bulunmamaktadır. Mahallinde parsel sınırlarını belirleyici herhangi bir unsur bulunmamaktadır. Parselin kuzeydoğu cepheden Şehit Semih Turgut Sokağa yaklaşık 14 m cephesi bulunmaktadır. Parselin derinliği yaklaşık 23 m dir. Taşınmazın konumlandığı bölge tamamlanmış altyapıya sahiptir.

Nevşehir Belediyesi İmar Müdürlüğü’nde yapılan incelemede konu parselin imar planı paftasında, ayrık nizam 4 kat müsaadeli taks: 0,30 kaks: 1,20 yapılaşma şartlarında konut alanı imarlı bölgede yer aldığı ve yerinin doğru olduğu belirlenmiştir.