1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!
1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Mersin Yazıalanı Mahallesi'nde 451 m2 İmarlı Arsa

Bankadan 451m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 18703
Metre Kare 451m2
Ada 887
Parsel 6
Tapu Bilgisi Arsa Tapusu
Hisse Oranı Tam
Emsal 1.20

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Yazalanı Mahallesi 887 Ada 6 Parsel Mut / MERSİN

Açıklama

Özellikler: 887 ada 6 parsel, 451,88 m2 yüz ölçümlü ve müstakil tapudur. İmar yolu bulunan ve Yazalanı Sokak'a 16,56 metre cepheli olan taşınmazın geometrik şeklinin dörtgen, topoğrafik durumunun ise eğimsiz olduğu bilinmektedir. Taşınmazın etrafı çevrili olmayıp sınırları mahallinde güney cephesi briket duvar, batıda imar yolu ile ayrılmış, diğer sınırları belirsiz durumdadır. Taşınmazın niteliği ‘Arsa’ olup, mahallinde boş arsa vasfında olduğu tespit edilmiştir. Taşınmazın Konut Alanı lejantında, ayrık nizam, 4 kat, Kaks: 1.20, Taks= 0.30, ön bahçe çekme mesafesi 5 metre, arka bahçe çekme mesafesi 3 metre yapılaşma koşullarına sahip olduğu, taşınmazın imar parseli olduğu ve terkinin bulunmadığı bilgisi şifahen edinilmiştir. Taşınmazın batısında imar yolu, doğusunda 887 ada 3 parsel, kuzeyinde 887 ada 7 parsel, güneyinde 887 ada 5 parsel bulunmaktadır.

Taşınmazın konumlu olduğu bölgede ikamet amaçlı kullanılan 1­-3 katlı müstakil yapılar ve tarım alanları yoğunluktadır. Taşınmazın bulunduğu bölgenin imar planı yapılaşma şartları tamamlanmış ise de halihazırda tarımsal amaçlı kullanım yoğunluktadır. Altyapı problemlerinin henüz tamamlanmamış olduğu gözlenen bölgede yapılaşma durumuna göre aşamalı olarak altyapı tamamlanmaktadır. Yapılaşma taşınmazın 400 metre batısında yoğunluğunu arttırmakta ve ilçe merkezine doğru artarak devam etmektedir.

Not: Teklif vermeden önce güncel imar durumunu ve yapılaşma şartlarını, teyit ediniz. Alıcı mevcut haliyle almayı kabul eder.

Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.