1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Mersin Erdemli Ayaş Mahallesi New City Sitesi'nde 110 m2 3+1 Daire

Bankadan 3 + 1 110m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 17550
Oda Sayısı 3 + 1
Metre Kare 110m2
Ada 523
Parsel 4
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Klima
Bina Yaşı 9
Kat Sayısı 16
Bulunduğu Kat 1
Bağımsız Bölüm 3

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli % 2
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Ayaş Mahallesi Kanuni Sokak. New City Sitesi A Blok Bina No: 33A Kat:1 D:3 Erdemli/Mersin

Açıklama

Özellik: 1. normal katta yer alan 3 nolu bağımsız bölüm taşınmaz, A-blokta, projesinde blok girişine göre sol tarafta yer almakta olup, yaklaşık brüt 110 m2 alana sahiptir. Projesine göre taşınmaz antre, hol, salon+ mutlak, 3 oda, banyo+ wc, duş ve 2 adet balkon alanından oluşmaktadır. Mimari projesine uygun olduğu bilinmektedir. Isıtma sistemi klimadır. Otopark, yüzme havuzu, asansör vardır.

Taşınmazın bulunduğu ana gayrimenkul 7.922,00m2 yüzölçümlü, tesviye ile az eğimli bir topografik yapı haline getirilmiş arsa üzerine 3 blok ve blok nizam halinde projelendirilmiştir. Taşınmazın bulunduğu ana gayrimenkul olan A blok bodrum+ zemin+ 15 normal 16 kattan oluşmaktadır. Ana gayrimenkulün bodrum katında hidrofor odası - kazan dairesi, sığınak yer alırken zemin katında ise sinema salonu, enerji odası, - oyun salonu, fuaye-giriş holü yer almaktadır. Taşınmazın 1 den 14.normal kata kadar 3 er adet bağımsız bölüm mesken konumlu iken son kat olan 15. normal katta ise çatı kat bağlantılı 1 adet dubleks mesken yer almaktadır. Taşınmaz bina üzerinde toplam 43 adet bağımsız bölüm mevcuttur. (1.normal katta 1., 2.-3 nolu bb mesken. ..., 14.normal katta 40-, 41, 42 nolu bb mesken, son kat olan 15.normal katta ise 43 nolu bb dubleks mesken yer almaktadır.) Bina girişi zemin kattan, güney cepheden ve ferforje demir doğrama kapı ile sağlanmaktadır. Koridor zeminleri ve merdiven zeminleri mermer kaplama, duvarları alçı sıva üzeri saten boyalıdır. Merdiven korkulukları ise kromdan imal edilmiştir. Binanın dış cephesi dış cephe boyalı ve isi yalıtımlıdır.

Ulaşım: Taşınmaz, Mersin , Erdemli ilçesi, Ayaş Mahallesi, Kanuni Sokak, Bina No: 33A da konumlu bulunan New City Sitesinin, A Blokunun 1. katında yer alan 3 nolu bağımsız bölüm numaralı mesken nitelikli taşınmazdır. Taşınmaza ulaşım için Erdem Silifke D400 Karayolu ana arterlerinde bir olan Atatürk Caddesi Üzerinde batı istikamette ilerlenir. Erdemli ilçesinden yaklaşık 16.2km mesafede konumludur. Bilindik ve dikkat çeken Lamos Oteline varılır. Kanuni Sokak Lomos Otelinin karşısında ve kuzey cephededir. Atatürk Caddesinden sağ kol üzerinde bulunan Kanuni Sokağa girilir ve kuzey istikamette devam edilir. Yaklaşık 700 mt sonra Kanuni Sokağın sonunda ana taşınmaz 523 ada 4 parsele ulaşılır. New City Sitesi bu parsel üzerine 3 blok şeklinde inşa edilmiştir. Taşınmaz A blok üzerinde konumludur. A blok parselin kuzey-batı köşesinde yer almaktadır. Site girişine göre sol kol üzerinde ve Aquapark kuzey cephesinde yer almaktadır. Nizamiye kapısına yaklaşık 60 mt mesafededir. A blok girişi güney cepheden ferforje demir doğrama kapı ile sağlanmaktadır. Taşınmazın bulunduğu bölgede benzer nitelikli tatil sitesi veya yaz kış kamet edilen yüksek katlı siteler yer almaktadır. Yakın çevresinde Lomos Otel ve Sabesta Royal Otel yer almaktadır. Ulaşım Atatürk Caddesi üzerinde seyreden Toplu Taşıma araçları ve özel araçlar ile kolaylıkla sağlanmaktadır. Altyapı ve ulaşım çalışmaları devam etmektedir. Belediye hizmetlerinden istifadesi tamdır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.