COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Mersin Erdemli Alata Mahallesinde 4+1 120 m2 Daire

Bankadan 4 + 1 120m2 Tahliye Edilmemiş i

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş i
Satıcı Bankadan
Tapu no 13862
Oda Sayısı 4 + 1
Metre Kare 120m2
Ada 363
Parsel 6
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Yok
Bina Yaşı 12
Kat Sayısı 11
Bulunduğu Kat 1
Bağımsız Bölüm A Blok 7

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

ALATA Mah. ŞENOĞLU Cad. AKIŞIK APT Sit. A BLOK Apt. No: 44 A / 07 ERDEMLİ / MERSİN

Açıklama

Özellikler: Taşınmaz blok'un kuzeybatı kenarında, 1. Normal katta konumlu Büro vasıflı mülktür. Taşınmaz brüt 120 m2 alanlı olup; 4 oda, hol-antre, mutfak ve wc hacimlerinden oluşmaktadır. Taşınmazın iç özellikleri bilinmemektedir. 

Taşınmaz 2878 m2 yüz ölçümlü arsa üzerinde ayrık 2 blok olarak betonarme-karkas strüktürde inşa edilmiş olan yapılardan; parselin kuzeybatı kenarında konumlu A Blokta yer almaktadır. Yapı Bodrum + Zemin + Asma + 10 normal katlıdır. Bodrum katında 29-30 b.b. nolu dükkanlara ait depo alanları ile otopark, zemin katta 29-30-31-32-33-34 b.b. nolu dükkanlar ile bina girişleri, asma katında 29-31-32-33-34 b.b. nolu dükkanlara ait kat eklentisi, 1. normal katında 8 adet büro ve kapıcı dairesi, normal katlarında ise her katta 2 mesken bulunmaktadır. Bina mesken girişi kuzey cepheden, büro katı girişi ise batı cepheden, zemin kat seviyesinden sağlanmaktadır. Bina dış cephesi akrilik boyalı, ana giriş kapısı ferforje demir doğramalıdır. Merdiven sahanlığı ve kat holleri seramik kaplıdır. 

Ulaşım: Erdemli ilçesi ana ulaşım arterlerinden olan Alparslan Türkeş Bulvarı üzerinde Hükümet Konağı, Hal Caddesi, Şeyh Kamil Sokak ve Kıbrıs Şehitlik Parkı'nı müteakip doğu istikamette ilerlenir ve sol kol üzerinde konumlu ana taşınmaza erişilir. Taşınmazın bulunduğu bölgede Alparslan Türkeş Bulvarı ana arter niteliğinde olup toplu ulaşım araçları bu güzergahlardan geçmektedir. Yakın çevresi konut kullanım fonksiyonlu gelişmiştir. Ana arterler üzerinde zemin katta ticari kullanımlar bulunmaktadır. Bölge yapılaşma karakteristiğini ana cadde üzerinde yüksek katlı apartman tipi yapılar oluşturmaktadır. Bölgede Erdemli Lisesi, Erdemli Belediyesi ve Erdemli Limanı gibi önemli nirengi noktalar bulunmaktadır. Planlı yapılaşmaya sahip bölgenin (yol, su, elektrik, doğal gaz, kanalizasyon) altyapısı tamamlanmıştır. Toplu taşıma araçları ile ulaşımı rahattır. 

Not: 03.08.2007 İlk Yapı Ruhsatı bulunmaktadır. Taşınmazın tapu vasfı bürodur.