1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Mardin Kızıltepe Tepeli İş Merkezi'nde 30 m2 Dükkan

Bankadan 30m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş
Satıcı Bankadan
Tapu no 17975
Metre Kare 30m2
Ada 320
Parsel 53
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Bina Yaşı 4
Isıtma Sistemi Merkezi
Kat Sayısı 5
Bağımsız Bölüm 32
Bulunduğu Kat 0

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 2
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Yeni Mahallesi İnönü Caddesi, Tepeli İş Merkezi zemin kat No:12/IZ/53 Kızıltepe/Mardin

Açıklama

Özellikler: Tepeli İş Merkezi zemin katta yer alan dükkan vasıflı 32 nolu bağımsız bölüm, bina girişine göre sağ arka köşede, Konu gayrimenkul onaylı mimari projesine göre tek hacim oluşmakta olup toplam brüt 30 m2 alanladır. 

Bina; 533,76 m² yüz ölçüme sahip arsa üzerinde betonarme karkas yapı türünde tek blok seklinde inşa edilmiştir. Rapora konu taşınmazın bulunduğu ana gayrimenkul bodrum+zemin+5 normal kat seklinde inşa edilmiştir. Binanın girişi güney cepheden ve zemin kattan sağlanmaktadır. Bina dış cephesi yalıtımlı olup dış cephe boyalı, giriş kapısı demir doğrama, sahanlık ve merdivenler fayans kaplama ve duvarlar 1 m. yüksekliğe kadar fayans kaplamadır. Merdiven korkuluklar alüminyum malzemeden imal edilmiştir. Mimari projesi ve yerinde yapılan incelemelerde binanın; bodrum katında sığmak, kazan dairesi 38 no'lu depo, zemin katında 17--27 no'lu dükkan, bina girişi, 1 katta 28-.-37 no'lu dükkan ve normal katlardan 2-3-4 5.katta her birinde 4er adet mesken olmak üzere binada toplam bölüm bulunmaktadır. Bina asansör ve kalorifer ohup, otoparkı bulunmamaktadır. Çevre düzenlemesi yapılmıştır. Isınma sistemi bina içi kaloriferdir.

Ulaşım: Mardin ili Kızıltepe ilçesi, Yeni Mah Şanlıurfa Caddesi ile İnönü Caddesinin kesistigi kavşaktan İnönü Caddesine dönülür İnönü Caddesi üzerinde banı yönünde 150 m. ilerledikten sonra yolun sol tarafta kalmaktadır. Tepeli Is Merkezi 1 katında yer alan 32 no.lu b.b dir. Gayrimenkul çarşı merkezinde yer almakta olup, elektrik, su, yol, kanalizasyon gibi alt yapı olanaklarından yararlanabilir konumdadır. Mardin ili Kızıltepe ilçesi, Yeni Mah Şanlıurfa Caddesi ile İnönü Caddesinin kesistigi kavşaktan İnönü Caddesine dönülür İnönü Caddesi üzerinde banı yönünde 150 m. ilerledikten sonra yolun sol tarafta kalmaktadır. Tepeli Is Merkezi 1 katında yer alan 32 no.lu b.b dir. Gayrimenkul çarşı merkezinde yer almakta olup, elektrik, su, yol, kanalizasyon gibi alt yapı olanaklarından yararlanabilir konumdadır.

Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.