COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Mardin Kızıltepe Dunaysır İş Merkezinde 57 m2 Dükkan

Bankadan 57m2 Tahliye Edilmemiş i

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş i
Satıcı Bankadan
Tapu no 12183
Metre Kare 57m2
Ada 101
Parsel 21
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Bina Yaşı 18
Isıtma Sistemi Yok
Kat Sayısı 7
Bağımsız Bölüm 81
Bulunduğu Kat -1

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

TEPEBAŞI Mah. MARDİN Cad. DÜNAYSIR İŞ MERKZ. Sit. No: 31 KIZILTEPE / MARDİN

Önemli Bilgilendirme

Tüm Dünya ile birlikte ülkemizi de etkileyen COVID-19 virüs salgını döneminde yaşanan operasyonel değişiklikler nedeniyle tapu devir işlemlerinin uzamasına neden olmaya başlamıştır. Kredi kullanarak satın alacağınız gayrimenkul için tapu devir işlemlerinde satıcı kurumuma ödeme yapılırken mutlaka bloke çek ile yapılması gerekmektedir. Kredi kullanacağınız banka şubesindeki yetkili personeline bloke çek ile işlem yapılacağını dair teyid alarak işlemlere başlatmanız gerekmektedir.

Açıklama

Mardin caddesine cepheli iş merkezinde, yaya ve araç sirkülasyonunun yüksek olduğu bölgede, Dış vitrini alüminyum doğrama camekan, 57.00 m2 DÜKKAN
Özellikler: Taşınmaz 1. bodrum kat pasaj girişinden girince sağ kolda sıralı dükkanlardan 2. dükkan 81 nolu bağımsız bölümdür. Taşınmaz tek hacimden oluşmakta ve brüt 57 m2 alana sahiptir. Dış vitrini alüminyum doğrama cam mekan olup taşınmaz dışarıdan yer görme işlemi yapıldığından iç mekan özellikleri ile ilgili bilgi alınamamıştır.
Bina toplam 10 kattan; 2 bodrum, zemin ve 7 normal kattan oluşmaktadır. Bodrum katta 10 adet dükkan , zemin katta 
13 adet dükkan ve normal katlarda 59 adet büro yer almaktadır. 2.bodrum katta kapalı otopark yer almaktadır. Binada toplam 82 bağımsız bölüm bulunmaktadır. Bina girişi zemin katta güney cephesinden ,Mardin yolu na bakan cepheden sağlanmaktadır. Binanın dışı mantolama üzeri dış cephe boyası ile boyalı olup bakımlı görünmektedir. Kat sahanlığı ve merdivenler granit ile kaplıdır. Bina iç duvarları akrilik boyalı olup tavanlar asma tavandır. Binada 2 adet 12 kişilik asansör mevcuttur.

Ulaşım: Taşınmaz Mardin ili Kızıltepe ilçesi, Tepebaşı Mahallesi, 119.sokakta yer alan 31 bina kapı numaralı Dunaysır iş merkezinin 1. bodrum katındaki 81 numaralı dükkan nitelikli bağımsız bölümdür. Taşınmazın yakın çevresinde 100 m mesafede carreforsa avm, 200 m mesafede PTT, 50m mesafede tarım ilçe müdürlüğü, 300 m mesafede sağlık ocağı ve iş merkezinin cepheli olduğu Mardin caddesi üzerinde birçok mağaza ve iş yeri yer almaktadır . Ulaşım toplu taşıma araçları ile rahat sağlanmaktadır. Bölge orta düzey gelir grubunun ikamet ettiği , yaya ve araç sirkülasyonunun yüksek olduğu bölgedir.
Not: 27.04.2012 tarihli yapı kullanma izin belgesi bulunmaktadır.