Yatırımlık Fırsat Gayrimenkulleri Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Mardin Kızıltepe Cumhuriyet Mahallesi'nde 89 M2 Asma Katlı Dükkan

Bankadan 90m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu:
Tahliye Edilmemiş
Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
23349
Metre Kare:
90m2
Ada:
56
Parsel:
30
Tapu Tipi:
Kat İrtifaklı
Hisse Oranı:
Tam
Bina Yaşı:
13
Isıtma Sistemi:
Merkezi
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
7
İskan Tarihi:
27.01.2014
Ruhsat Tarihi:
27.12.2010
Bağımsız Bölüm:
37
Taşınmazın Bulunduğu Kat:
0

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Paylaşılır
Teminat Bedeli:
% 10
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz

Adres

Cumhuriyet Mahallesi Vatan Caddesi No:138 Kat:Zemin Kızıltepe /Mardin

Açıklama

Özellikler: ; Cumhuriyet Mahallesi, Vatan Caddesi, Pulat Apt., Bina No:123, Kat: Zemin, No:123/D (tapuda 37 no.lu b.b.) Kızıltepe/MARDİN posta adresinde bulunan asma katlı dükkandır. Taşınmazın bulunduğu ana gayrimenkul; 1.065,86 m2 yüz ölçüme sahip 56 ada 30 parsel ve parsel üzerine betonarme karkas yapı türünde bodrum+zemin+asma+7 normal kat şeklinde planlanmış ve inşa edilmiş binadan oluşmaktadır. Mimari projesi ve yerinde yapılan incelemelerde binanın; bodrum katında sığınak,kazan dairesi,29-...-34 no.lu dükkanın bodrum kat müştemilatı,41-42 no.lu dubleks büro ile bina girişi ve zemin katında 12 adet dükkan, bodrum kattaki büroların eki asma katında 6 adet dükkanın eki ile dubleks bürolarının asma kat eki ve normal katlarda her katta 4 adet mesken olmak üzere binada toplam 42 bağımsız bölüm bulunmaktadır. Bina girişi onaylı mimari projesine uygun olarak kuzey cepheden ve bodrum kattan sağlanmaktadır. Bina dış cephesi yalıtımsız olup küçük mozai taşlar ile süslüdür.Giriş kapısı demir doğrama, sahanlık ve merdivenler fayans kaplama ve duvarlar 1 m. yüksekliğe kadar fayans kaplamadır. Merdiven korkulukları alüminyum malzemeden imal edilmiştir. Bina asansör ve kaloriferli olup otoparkı bulunmamaktadır. Çevre düzenlemesi yapılmıştır. Isınma sistemi bina içi kaloriferdir.

37 nolu bağımsız bölüm; taşınmaz binaya giriş yönünden bakıldığında zemin katta sol yan tarafta konumlu olup, Vatan Caddesi tarafından bakıldığında ise sağdan 3.dükkan olup doğu cephelidir. Konu taşınmaz onaylı mimari projesine göre; zemin kat yaklaşık brüt alanı 56 m2, asma kat yaklaşık brüt 33 m2 ve toplamda 89 m2 kullanım alanına sahiptir. Taşınmazın Vatan Caddesine cephesi yaklaşık 3.40 metredir. 35 ve 36 nolu bb birleştirildiği bilgisi edinilmişidir. 

Kazanan teklifin %4+KDV’si oranında hizmet bedeli alınacaktır.

Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkulle ilgili merak ettiğiniz tüm sorular için uzman destek ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Sayfa içerisinde yer alan “Sizi Arayalım” formunu doldurduğunuz takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlar. Dilerseniz 0850 532 82 78 nolu telefonu arayarak ekibimizle görüşme gerçekleştirebilirsiniz.

Sitemize üye olarak ilgilendiğiniz tapuları favorinize ekleyebilirsiniz. Favorilere eklediğiniz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail yoluyla iletilir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için “Sizi Arayalım” formunu doldurmanız gerekmektedir. Çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayarak uygun tarihler için randevunuzu oluşturur.

Üye girişi yaptıktan sonra ilgilendiğiniz gayrimenkulün sayfasında yer alan “Teklif Ver” ya da “Pazarlığa Başla” butonuna tıkladığınızda teklif verme sayfasına yönlendirilirsiniz. Bu sayfada teklifinizi girin, son olarak “Teklifi Gönder” butonuna tıklayın. Verdiğiniz teklif satıcı tarafından değerlendirilerek onaylanır ya da reddedilir. Satıcının dönüşü tarafınıza bildirilir.

Tapu.com ciddi alıcılar ile satıcıları bir araya getirmek amacıyla teklif verme sürecinde “Hizmet Bedeli” ödemesi talep eder. Ödeme ekranından kredi kartı, banka kartı bilgilerinizi girerek veya EFT ile hizmet bedelinizi ödeyerek teklifinizi verebilirsiniz.

Teklif verildikten sonra, teklif tapu.com üzerinden satıcıya iletilir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Bu evraklarla birlikte tapu dairesine gidilerek tapu devir işlemleri gerçekleştirilir. Devir sürecinin her adımında tapu.com yetkilisi size yardımcı olmak üzere hazır bulunur. Satıcı teklifinizi reddettiğinde; teklif verdiğiniz mülkte platform kullanım bedeli varsa bu tutar hizmet bedelinizden düşülerek, yoksa hizmet bedelinizin tamamı tarafınıza iade edilir. Dilerseniz iade gerçekleşene dek yeniden teklif verebilirsiniz.Satıcı teklifinizi reddettiğinde; teklif verdiğiniz mülkte platform kullanım bedeli varsa bu tutar hizmet bedelinizden düşülerek, yoksa hizmet bedelinizin tamamı tarafınıza iade edilir. Dilerseniz iade gerçekleşene dek yeniden teklif verebilirsiniz.

Teklifiniz onayladığı takdirde ödemeyi tapu devri sırasında direkt satıcıya ödersiniz. Tapu.com hizmet bedeli dışında herhangi bir ödeme sürecine dahil olmaz.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.