COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Mardin Artuklu Yenişehir'de 280 m2 Dükkan

Bankadan 280m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 14099
Metre Kare 280m2
Ada 714
Parsel 9
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Bina Yaşı 12
Isıtma Sistemi Yok
Kat Sayısı 6
Bağımsız Bölüm 12
Bulunduğu Kat -1

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli % 10
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Yenişehir Mahallesi Erenler Caddesi Cemre Sokak Mehmet-2 Apartmani No:10 Kat:Bodrum D.No:12 Artuklu /Mardin

Açıklama

Özellikler: Taşınmaz bodrum katta bina girişine göre sağ ön ve yan cephede konumlu 12 kapı no'lu dükkandır. Taşınmazın mahallinde 280 m2 alana sahip olduğu ortak alana doğru büyümeler yapıldığı tespit edilmiştir. Bankanın bilgisi dahilinde ekspertizi dışarıdan yapılmış olup iç mekan özellikleri bilinmemektedir. Dükkan Erenler caddesine kısmen yol kotu altında kalmakta olup, Cemre sokağa cephelidir.

Ulaşım: Mardin İli, Artuklu İlçesi, Yenişehir Mahallesi, Cemre Sokak No:10 da konumlu binada bulunan 12 no'lu B. Bölüm dükkandır. Tarif olarak Vali ozan caddesi üzerinden Eski Mardin istikametinde ilerlerken sağ kolda yer alan Karayolları parkına varmadan sağ kola sapılıp sağ kolda Kültür caddesi üzerinden yaklaşık 150m ilerledikten sonra sağ kolda yer alan Cemre sokağa varılır Cemre sokak üzerinden yaklaşık 100m ilerledikten sonra Erenler caddesi ile Cemre sokağın kesiştiği noktada sağ kolda konumludur.

Taşınmazın bulunduğu ana yapı; Mardin İli, Artuklu İlçesi, Diyarbakır mahallesi No :10 adresinde konumlu, tapunun; 714 ada, 9 parselinde kayıtlı 701,00 m2 alanlı arsa üzerinde, betonarme karkas olarak inşa edilmiş, Bodrum + Zemin + 5 Normal kat olmak üzere toplam 7 kattan oluşan yapıdır. Bodrum katında ortak kullanım alanları ve 12 no'lu BB, zemin katında 11 no'lu BB ve kapıcı dairesi, normal katların her birinde 2 `şer adet mesken olmak üzere toplam 12 adet bağımsız bölümden bulunmaktadır. Bina giriş zemini, merdiven basamakları, sahanlıkları mermer kaplı, üzeri plastik boyalıdır. Bina girişi zemin kat seviyesinden yola göre arka cephesinden sağlanmaktadır.

Not: 19.12.2006 tarihli Yapı Ruhsatı bulunmaktadır. Satılık alan bodrum kattaki 12 nolu bağımsız bölümdür.

Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.