COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Manisa Yunusemre Üçpınar Mahallesinde 335 m2 İmarlı Arsa

Bankadan 335m2 Tahliye Edilmemiş i

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş i
Satıcı Bankadan
Tapu no 12484
Metre Kare 335m2
Ada 156
Parsel 1
Tapu Bilgisi Arsa Tapusu
TAKS 0.35
Emsal 0.70

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

Manisa ili, Yunusemre ilçesi, Üçpınar mahallesi, Kabristan mevkii, 156 ada, 1 Parsel

Manisa Yunusemre Üçpınar Mahallesinde 335 m2 İmarlı Arsa

Açıklama

"Mahalle merkezine yakın konumda, ayrık  nizamda 2 katlı, TAKS/KAKS=0.35/0.70 yapılaşma hakkına sahip olup konut alanında, TAM HİSSELİ - TEK TAPULU 352.79m2 ARSA"

Ulaşım:  Manisa ili, Yunusemre ilçesi, Üçpınar mahallesi, Kabristan mevkii, 156 ada1 numaralı parseldir. Ulaşım: Muradiye mahalle merkezinden Çullu Caddesi ile Üçpınar mahallesi yönünde devam edilir. Sıra ile Bağyolu, Gülbahçe mahalleri geçilerek üçpınar mahallesine ulaşılır. Üçpınar mahalle girişinden sola mezarlık sokağa dönülerek, mezarlığa kadar devam edilir. Konu ada ve parseller, mezarlığın kuzey, kuzeybatı yönünde bulunmaktadır. Parsellerin Kuzeydoğu yönünde, üçpınar mahalle merkezi,güneybatı yönünde Gülbahçe mahallesi, kuzey ve kuzey batıda Sümbültepe, Mollasüleymanlı mahalleleri bulunmaktadır. Taşınmazlar ve bitişiğinde Kabristanlık olup komşu parseller boş tarla ve Zeytinliktir. Uygulama imar görmüş, henüz yapılaşma bulunmayan uygulama imar planına göre yollar açılmamış, altyapı ve çevre düzenlemesi yapılmamış taşınmazın bulunduğu bölgedeki arsa ve araziler orta gelir grubuna hitap etmektedir.

Özellikler:  Taşınmaz 335,79 m² alanlı olup tapuda ARSA niteliklidir. Taşınmaz geometrik olarak kare biçimli olup, parselin cepheleri ise komşu parseller ile sınırlıdır. Taşınmaz eğimsiz topoğrafik yapıdadır. Taşınmaza ait herhangi bir ruhsat, iskan veya mimari proje bulunmamaktadır. Taşınmaz üzerinde herhangi bir yapı bulunmamakta olup taşınmaz mahallen boş arsadır.

Not: Yunusemre Belediyesi imar durumu yetkilisinden alınan bilgiye göre 1/1000 ölçekli uygulama imar planında taşınmaz ayrık nizamda 2 katlı, TAKS/KAKS=0.35/0.70 yapılaşma hakkına sahip olup konut alanında kalmaktadır.