COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Manisa Yunusemre Üçpınar Mahallesinde 332 m2 İmarlı Arsa

Bankadan 332m2 Tahliye Edilmemiş i

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş i
Satıcı Bankadan
Tapu no 12580
Metre Kare 332m2
Ada 156
Parsel 9
Tapu Bilgisi Arsa Tapusu
TAKS 0.35
Emsal 0.70

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli ! % 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Manisa ili, Yunusemre ilçesi, Üçpınar mahallesi, Kabristan mevkii, 156 ada, 9 Parsel

Açıklama

"Mahalle merkezine yakın konumda, ayrık nizamda 2 katlı, TAKS/KAKS=0.35/0.70 yapılaşma hakkına sahip olup konut alanında, TAM HİSSELİ - TEK TAPULU 332.20m2 ARSA"
Özellikler: Taşınmaz 332.20m² alanlı olup tapuda ARSA niteliklidir. Taşınmazlar geometrik olarak dörtgen biçimli olup kuzey ve batı cephesi yol, diğer cepheleri ise komşu parseller ile sınırlıdır. Taşınmaz eğimsiz topoğrafik yapıdadır. Taşınmazlar üzerinde herhangi bir yapı bulunmamakta olup taşınmazlar mahallen boş arsadır. 
Ulaşım:
Manisa ili, Yunusemre ilçesi, Üçpınar mahallesi, Kabristan mevkii, 156 ada 9 numaralı parseldir. Ulaşım: Muradiye mahalle merkezinden Çullu Caddesi ile Üçpınar mahallesi yönünde devam edilir. Sıra ile Bağyolu, Gülbahçe mahalleri geçilerek üçpınar mahallesine ulaşılır. Üçpınar mahalle girişinden sola mezarlık sokağa dönülerek, mezarlığa kadar devam edilir. Konu ada ve parseller, mezarlığın kuzey, kuzeybatı yönünde bulunmaktadır. Parsellerin Kuzeydoğu yönünde, üçpınar mahalle merkezi,güneybatı yönünde Gülbahçe mahallesi, kuzey ve kuzey batıda Sümbültepe, Mollasüleymanlı mahalleleri bulunmaktadır. Taşınmazlar ve bitişiğinde Kabristanlık olup komşu parseller boş tarla ve Zeytinliktir. Uygulama imar görmüş, henüz yapılaşma bulunmayan uygulama imar planına göre yollar açılmamış, altyapı ve çevre düzenlemesi yapılmamış taşınmazın bulunduğu bölgedeki arsa ve araziler orta gelir grubuna hitap etmektedir.
Not: Yunusemre Belediyesi imar durumu yetkilisinden alınan bilgiye göre 1/1000 ölçekli uygulama imar planında taşınmaz ayrık nizamda 2 katlı, TAKS/KAKS=0.35/0.70 yapılaşma hakkına sahip olup konut alanında kalmaktadır.