COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Manisa Yunusemre Üçpınar Mahallesi'nde 290 m2 İmarlı Arsa

Bankadan 290m2 Tahliye Edilmemiş i

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş i
Satıcı Bankadan
Tapu no 12572
Metre Kare 290m2
Ada 156
Parsel 4
Tapu Bilgisi Arsa Tapusu
TAKS 0.35
Emsal 0.70

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

Manisa ili, Yunusemre ilçesi, Üçpınar mahallesi, Kabristan mevkii, 156 ada, 4 parsel

Açıklama

Mahalle merkezine yakın konumda, ayrık nizamda 2 katlı, TAKS/KAKS=0.35/0.70 yapılaşma hakkına sahip olup konut alanında, TAM HİSSELİ - TEK TAPULU 290.54m2 ARSA
Özellikler: Taşınmaz 290,54 m² alanlı olup 
tapuda ARSA niteliklidir. Taşınmaz geometrik olarak dörtgen biçimli olup kuzey ve batı cephesi yol, diğer cepheleri ise komşu parseller ile sınırlıdır. Taşınmaz eğimsiz topoğrafik yapıdadır. Taşınmaz üzerinde herhangi bir yapı bulunmamakta olup taşınmazlar mahallen boş arsadır.Bölgede uygulama imar planına göre yollar açılmamış ve altyapı bulunmamaktadır. Sınırları belli olmayan parsel üzerinde mevsimlik ekilmiş ürün bulunmaktadır. Bitişiğindeki parseller ile birlikte tarım arazisi olarak kullanılan parseller üzerinde herhangi bir yapı bulunmamaktadır. 1/1000 uygulama imar planına göre konut alanında kalan parsellerin uygulama imar planına göre adalar oluşmamıştır. 
Ulaşım:
 Muradiye mahalle merkezinden Çullu Caddesi ile Üçpınar mahallesi yönünde devam edilir. Sıra ile Bağyolu, Gülbahçe mahalleri geçilerek üçpınar mahallesine ulaşılır. Üçpınar mahalle girişinden sola mezarlık sokağa dönülerek, mezarlığa kadar devam edilir. Parsel, mezarlığın kuzey, kuzeybatı yönünde bulunmaktadır.Parselin Kuzeydoğu yönünde, üçpınar mahalle merkezi,güneybatı yönünde Gülbahçe mahallesi, kuzey ve kuzey batıda Sümbültepe, Mollasüleymanlı mahalleleri bulunmaktadır.