COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Manisa Yunusemre Üçpınar Mahallesinde 290 m2 Arsa

Bankadan 290m2 Tahliye Edilmemiş i

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş i
Satıcı Bankadan
Tapu no 12575
Metre Kare 290m2
Ada 156
Parsel 5
Tapu Bilgisi Arsa Tapusu
TAKS 0.35
Emsal 0.70

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

Manisa ili, Yunusemre ilçesi, Üçpınar mahallesi, Kabristan mevkii, 156 ada, 5 numaralı parsel

Açıklama

"Mahalle merkezine yakın konumda, ayrık nizamda 2 katlı, TAKS/KAKS=0.35/0.70 yapılaşma hakkına sahip olup konut alanında, TAM HİSSELİ - TEK TAPULU 290.54m2 ARSA"
Özellik: 156 ada 5 parseldeki taşınmaz 290,54 m² alanlı olup 
tapuda ARSA niteliklidir. Taşınmazlar geometrik olarak dörtgen biçimli olup kuzey ve batı cephesi yol, diğer cepheleri ise komşu parseller ile sınırlıdır. Taşınmaz eğimsiz topoğrafik yapıdadır. Taşınmaz üzerinde herhangi bir yapı bulunmamakta olup taşınmazlar mahallen boş arsadır.
Ulaşım: 
Muradiye mahalle merkezinden Çullu Caddesi ile Üçpınar mahallesi yönünde devam edilir. Sıra ile Bağyolu, Gülbahçe mahalleri geçilerek Üçpınar mahallesine ulaşılır. Üçpınar mahalle girişinden sola mezarlık sokağa dönülerek, mezarlığa kadar devam edilir. Konu ada ve parsel, mezarlığın kuzey, kuzeybatı yönünde bulunmaktadır. Parselin kuzey doğu yönünde, üçpınar mahalle merkezi,güneybatı yönünde Gülbahçe mahallesi, kuzey ve kuzey batıda Sümbültepe, Mollasüleymanlı mahalleleri bulunmaktadır. Taşınmaz ve bitişiğinde Kabristanlık olup komşu parseller boş tarla ve zeytinliktir. Uygulama imar görmüş, henüz yapılaşma bulunmayan uygulama imar planına göre yollar açılmamış, altyapı ve çevre düzenlemesi yapılmamıştır.