Yatırımlık Fırsat Gayrimenkulleri Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Manisa Demirci Çamlıca Mahallesi'nde Hisseli 50 Dönüm Tarla

Şirketten 49813m2

Özellikler

Satıcı:
Şirketten
Tapu no:
22673
Metre Kare:
49813m2
Ada:
439
Parsel:
29
Tapu Tipi:
Arsa Tapusu
Hisse Oranı:
2/3

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 10
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz

Adres

MANİSA İLİ, DEMİRCİ İLÇESİ, ÇAMLICA MAHALLESİ, ÖRDEK MEVKİİ, 439 ADA 29 PARSEL

Açıklama

Özellikler: Taşınmaz; Manisa İli, Demirci İlçesi, Çamlıca Mahallesi, Ördek Mevkii, 439 Ada 29 parselde kayıtlı tarladır. Taşınmazın bulunduğu bölge ilçe merkezine görece yakın, tarım arazilerinin bulunduğu bölgedir. Manisa İli, Demirci İlçesi, Çamlıca Mahallesi, Ördek Mevkii, 439 Ada 29 parselde kayıtlı 74.720 m2 alanlı tarla dır. Konu taşınmaz; geometrik olarak amorf yapıda topografik olarak ise eğimli arazi yapısına sahiptir. Taşınmazın bir bölümde cinsi tespit edilemeyen ( armut olabilir) sıralı düzende dikili ağaçlar olduğu görülmüştür, taşınmazın bir kısmı boş tarla niteliğindedir, kalan bölümü yabani çalılarla kaplıdır. Ayrıca parsel üzerinde bir adet tek kattan meydana gelen ekonomik değer teşkil etmeyen dam mevcuttur. Ortalama rakımı 700 m. civarındadır. Taban arazidir. Taşınmaz içinden halihazır yol geçmektedir. Parsel içinde 200 m2 civarı basit yapı tespit edilmiştir. 

Not: Taşınmazın 2/3'ü satılıktır. Hisseye düşen pay 49.813,33 m2'dir. 

Hisseli gayrimenkullerde diğer hissedarlara ilişkin ön alım hakkı süresi, maliklere tebliğ edilmesinden 3 ay sonra sona ermektedir. Alıcı hisseli gayrimenkullerdeki hukuki süreçleri bilerek teklif vermeyi kabul eder.

Kazanan teklifin %4+KDV’si oranında hizmet bedeli alınacaktır.

Teklifin değerlendirme sonucu (onay/red) ortalama 3 - 4 hafta sürede, satıcı tarafından gelmektedir.

Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkulle ilgili merak ettiğiniz tüm sorular için uzman destek ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Sayfa içerisinde yer alan “Sizi Arayalım” formunu doldurduğunuz takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlar. Dilerseniz 0850 532 82 78 nolu telefonu arayarak ekibimizle görüşme gerçekleştirebilirsiniz.

Sitemize üye olarak ilgilendiğiniz tapuları favorinize ekleyebilirsiniz. Favorilere eklediğiniz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail yoluyla iletilir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için “Sizi Arayalım” formunu doldurmanız gerekmektedir. Çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayarak uygun tarihler için randevunuzu oluşturur.

Üye girişi yaptıktan sonra ilgilendiğiniz gayrimenkulün sayfasında yer alan “Teklif Ver” ya da “Pazarlığa Başla” butonuna tıkladığınızda teklif verme sayfasına yönlendirilirsiniz. Bu sayfada teklifinizi girin, son olarak “Teklifi Gönder” butonuna tıklayın. Verdiğiniz teklif satıcı tarafından değerlendirilerek onaylanır ya da reddedilir. Satıcının dönüşü tarafınıza bildirilir.

Tapu.com ciddi alıcılar ile satıcıları bir araya getirmek amacıyla teklif verme sürecinde “Hizmet Bedeli” ödemesi talep eder. Ödeme ekranından kredi kartı, banka kartı bilgilerinizi girerek veya EFT ile hizmet bedelinizi ödeyerek teklifinizi verebilirsiniz.

Teklif verildikten sonra, teklif tapu.com üzerinden satıcıya iletilir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Bu evraklarla birlikte tapu dairesine gidilerek tapu devir işlemleri gerçekleştirilir. Devir sürecinin her adımında tapu.com yetkilisi size yardımcı olmak üzere hazır bulunur. Satıcı teklifinizi reddettiğinde; hizmet bedelinizin tamamı tarafınıza iade edilir. Dilerseniz iade gerçekleşene dek yeniden teklif verebilirsiniz.

Teklifiniz onayladığı takdirde ödemeyi tapu devri sırasında direkt satıcıya ödersiniz. Tapu.com hizmet bedeli dışında herhangi bir ödeme sürecine dahil olmaz.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.