COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Manisa Ahmetli'de 344m2 Konut İmarlı Arsa

Bankadan 344m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 13642
Metre Kare 344m2
Ada 275
Parsel 5
Tapu Bilgisi Arsa Tapusu
Emsal 0

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

Manisa İli, Ahmetli İlçesi, Altıeylül Mahallesi, Güneş Sokak - Çoban Sokak 275 ada, 5 Parsel

Açıklama

Özellikler: Tescil edilen tapu bilgilerine göre, Manisa İli, Ahmetli İlçesi, Ahmetli Mahallesi, 275 ada, 5 numaralı parsel, Arsa vasfına haiz olup 344 m2 yüz ölçüme sahiptir. Parsel üzerinde herhangi bir inşai unsura rastlanmamıştır. 275 ada, 5 numaralı parselin, kuzey yönden Güneş Sokağa yaklaşık 12 m., doğu yönden Çoban Sokağa yaklaşık 27 m., geometrik şekli itibariyle Güneş Sokak ile Çoban Sokak kesişimine yaklaşık 2 m. cephesi bulunmaktadır. Geometrik şekli itibariyle derinlik mesafesi değişken olup parselin Güneş Sokağa göre derinliği yaklaşık 25 m. - 27 m. arasındadır. Geometrik olarak yamuk bir şekle sahip olan parsel, eğimsiz/düz bir arazi topografyası üzerindedir. Yapılaşmaya engel teşkil edebilecek herhangi bir unsur söz konusu değildir.

Bölge iskan mıntıkası şeklinde teşekkül kazanmış olup civardaki yapılaşma, betonarme tarzda inşa edilmiş 2-3 katlı ve yığma tarzda inşa edilmiş tek katlı müstakil evler şeklindedir. Kat karşılığı olarak tabir edilen hasılat paylaşımı şeklinde inşai faaliyetlerin gerçekleşmediği, bölge sakinlerinden edinilen bilgiye göre de pek tercih görmeyen bir 

Ulaşım: Manisa İli, Ahmetli İlçesi, Altıeylül Mahallesi sınırları dahilinde, Güneş Sokak ile Çoban Sokak kesişiminde yer alan 275 ada, 5 numaralı parseldir. İlçe merkezinin doğusunda yer alan parsele, Ahmetli PTT Binası (tren yolu) önünden, ilçe merkezine doğru, mecburi istikamette sağ taraftan, Demirciler Caddesi üzerinde devam edilirken, Eski Ahmetli Belediye Binasına gelindiğinde, Yaraşlı-Gölmarmara tabelasından sağa, Güneş Sokağa girilir. Yaklaşık 370 m. sonra sokağın solunda 275 ada, 5 numaralı parseldir. Taşınmaza ulaşım imkanları kolaydır. özelliktedir.

Not: Hmax: 9, 50 m. (3 Kat), Ön Bahçe Çekme Mesafesi: 5 m., Bitişik Nizam yapı teşekkülünde Konut Alanı plan fonksiyonuna sahiptir. Parsellerin herhangi bir terk, ihdas, tevhid şartı vb. kısıtlayıcı durumlarının söz konusu olmadığı tarafımıza beyan edilmiştir.