1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Kütahya Merkez Mecidiye Mahallesinde 1+1 57 m2 Daire

Bankadan 1 + 1 57m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 13787
Oda Sayısı 1 + 1
Metre Kare 57m2
Ada 25
Parsel 289
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 5
Kat Sayısı 3
İskan Tarihi 09/08/2016
Ruhsat Tarihi 02/03/2015
Bulunduğu Kat 2
Bağımsız Bölüm 5

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli % 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

MECİDİYE MAHALLESİ ÇAPRAZBAHÇE SOKAK GİRİŞ NO: 8 KAT NO: 2 DAİRE NO: 5 43000 MERKEZ/KÜTAHYA

Açıklama

Gayrimenkul no: 100759037

Özellikler: Mesken 2. Katta, bina girişine göre en sol cephede konumlu, çaprazbahçe sokak ve arka bahçe cephelidir. Mesken 2 oda, mutfak, hol, banyo+wc ve balkon hacimlerinden oluşmakta olup yaklaşık 57 m2 brüt kullanım alanlıdır. 

Taşınmazın konumlu olduğu bina, betonarme karkas tarzda, bitişik nizamda, tek blok halinde, bodrum, zemin ve 3 normal katlı olmak üzere toplam 5 katlıdır. Binanın onaylı mimari projesine göre bodrum katta işyeri depoları, zemin kattabina girişi, 13 ve 14 nolu işyerleri, 1. Katta 1, 2, 3 ve 4 nolu meskenler, 2. Katta 5, 6, 7 ve 8 nolu meskenler, 3. Katta 9, 10, 11 ve 12 nolu meskenler olmak üzere bina toplamda 12 adet bağımsız bölümden oluşmaktadır. Binada 1 adet asansör mevcuttur. Bina girişi çaprazbahçe sokak üzerinden ve zemin kat seviyesinden sağlanmaktadır. Konu gayrimenkul 2. Katta, bina girişine göre en sol cephede konumlu, çaprazbahçe sokak ve arka bahçe cephelidir.

Not:  02.03.2015 tarihli Yapı Ruhsatı  ve 09.08.2016 tarihli iskanı bulunmaktadır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.