0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Kütahya Çalca Mahallesi'nde Yatırıma Uygun Konut İmarlı Arsa

Şirketten 500m2

Özellikler

Satıcı:
Şirketten
Tapu no:
18900
Metre Kare:
500m2
Ada:
0
Parsel:
2303
Tapu Tipi:
Arsa Tapusu
Hisse Oranı:
Tam
TAKS:
0.25
Emsal:
1.05

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Çayca Köyü 0 ada 2303 parsel

Açıklama

FABRİKALARA VE OSB'YE YAKIN KONUMLU YATIRIMA UYGUN İMARLI ARSA

Özellikler: Kütahya ili Merkez ilçesi Çalca Mahallesi 0 ada 2303 parsel konumlu taşınmaz 500 m2 yüzölçümlüdür. Geometrik olarak düzgün formludur. Yerleşik alan içerisinde kalmaktadır, tapu vasfı "Arsa"dır.

Yapılaşma koşulları TAKS: 0,25, KAKS:1,05 H: 12,5 m 4 kat konut imarlıdır. Yol ve elektrik altyapısı bulunmaktadır

Not: Teklif vermeden önce güncel imar durumunu ve yapılaşma şartlarını, teyit ediniz. Alıcı mevcut haliyle almayı kabul eder. Krediye uygundur. Taşınmaz tapuda Çalca Mahallesi'ne kayıtlıdır.

Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.