1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!
1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Konya Yunak Kuyubaşı'nda 24 Dönüm Tarla

Bankadan 24104m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 18529
Metre Kare 24104m2
Ada 101
Parsel 6
Tapu Bilgisi Arsa Tapusu
Hisse Oranı Tam

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Kuyubaşı Mahallesi 101 Ada 6 Parsel Yunak/Konya

Uzman Görüşü

Taşınmazın sulu tarıma elverişli olması, Mahalle merkezine yakın olması ve doğusundan kadastro yoluna cephesinin bulunması avantajlarıdır.

Açıklama

Özellikler: Gayrimenkul Konya İli, Yunak İlçesi, Kuyubaşı Mahallesi, 101 Ada 6 parselde kayıtlı 24.104,34 m2 yüz ölçümlü "Tarla" vasıflı taşınmazdır. Taşınmaz geometrik olarak dörtgen bir formda ve topoğrafik olarak hafif eğimli bir arazi yapısındadır, taşınmazın doğusundan kadastro yoluna cephesi bulunmaktadır. Taşınmaz üzerinde sulu tarım yapılmakta olup, sulama işlemi komşu parsellerde yer alan kuyularından sağlanmaktadır.

Ulaşım: Taşınmaza ulaşım için; Yunak ilçe merkezinde yer alan Akşehir-Ankara Yolu ile Yavaşlı Yolu kesişim noktasından güneydoğu istikametine Yavaşlı yoluna girilir. Bu yol üzerinde yaklaşık 32 km ilerlenir ve taşınmazların konumlu olduğu Kuyubaşı Mahallesine ulaşılır. Taşınmazların bulunduğu mahalleye ulaşım toplu taşıma araçları ve özel araçlar ile sağlanmaktadır. Taşınmazların çevresinde Kuyubaşı mahallesi yerleşim alanı ve tarım arazileri bulunmaktadır.

Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.