1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Konya Yunak Hurşunlu Mahallesi'nde 8872 m2 Tarla

Bankadan 8873m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 17597
Metre Kare 8873m2
Ada 137
Parsel 77
Tapu Bilgisi Arsa Tapusu

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 0

Adres

Hurşunlu Mahallesi, Asır Höyük Mevkii, 137 ada 77 parsel YUNAK / KONYA

Uzman Görüşü

"Tarım ve hayvancılığın yaygın olduğu ve sulama imkanları olan bölgede, geometrik olarak dikdörtgen şekilli olup topografik olarak düz bir yapıya sahip, asfalt yola cephesi 80 metre olup derinliği 120 metre olan 8872,95 m2 TARLA" olması sebebiyle avantajlıdır.

Açıklama

Özellikler: 137 ada 77 parsel 8872,95 m2 yüz ölçümüne sahip olup hali hazırda üzeri boş durumdadır. Parsel geometrik olarak dikdörtgen şekilli olup topografik olarak düz bir yapıya sahiptir. güneyinde bulunan asfalt yola cephesi 80 metre olup derinliği 120 metredir. Taşınmazın sınırlarını belirleyici olarak çevresinde duvar, tel örgü vb. unsur bulunmamaktadır. Bölgede genel olarak senede tek sefer mahsul veren taneli tahıl ürünleri (yulaf, arpa, buğday, mısır, vs...), ayçiçeği, nohut, fasulye, mercimek ile şeker pancarı üretimi yaygındır. Taşınmazlardan 134 ada 19 parsel ile 137 ada 77 parseller mahallen kıraç durumda olup, parsellerin kendisine ait elektrik tesisatı ve su kuyusu bulunmamakta yan parsellerde yer alan su kuyularından sulama imkanı bulunmakta olup, 126 ada 12 parsel numaralı taşınmazın üzerinde kendisine ait elektrik tesisatı ve su kuyusu bulunmaktadır.

Ulaşım: Yunak ilçesi Hurşunlu mahallesinde yer almaktadır. Taşınmaza ulaşım için Yunak İlçesine 30 km. mesafede yer alan Hurşunlu Mahallesine ulaşılır. Taşınmazdan 134 ada 19 parsel ile 137 ada 77 parsel mahalle merkezinin 650 metre batısında yer almakta, 126 ada 12 parsel ise mahalle merkezinin 1,3 km güneybatısında yer almaktadır. Gayrimenkulün bulunduğu bölge genellikle orta gelir grubuna hitap eden tarım ve hayvancılığın yaygın olduğu, alt yapısı kısıtlı olan bir bölgedir. Bölgede, ayrık nizamda inşa edilmiş tek katlı bahçeli evler, ekilmemiş araziler ve ekili araziler bulunmaktadır. Planlı yapılaşmaya sahip bölgenin (yol, su, elektrik ve kanalizasyon) altyapısı kısıtlıdır. Taşınmaza özel araçlar ile ulaşım sağlanmaktadır.

Not: 1/1000 ölçekli Uygulama İmar Planı dışında olup 1/5000 ölçekli kadastro paftasında tarla vasfında olup 1/100.000 ölçekli Çevre Düzeni Planında "Tarım Alanı" niteliklidir.

Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.