COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Konya Karatay Hacıveyiszade Mahalles'inde İskanlı 45 m2 Dükkan

Bankadan 45m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 14527
Metre Kare 45m2
Ada 22107
Parsel 11
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Bina Yaşı 5
Isıtma Sistemi Kombili
Kat Sayısı 3
İskan Tarihi 17/11/2016
Ruhsat Tarihi 18/03/2015
Bağımsız Bölüm 12
Bulunduğu Kat 0

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Hacıveyiszade Mah. Yusuf İzzettin Sok. C Blok Apt. No: 80B Karatay/Konya

Uzman Görüşü

Kongre merkezi ve park alanlarına yakın olmasıyla yatırım fırsatı sunan, Mevlana Kültür Merkezi ve Mevlana Müzesi yürüme mesafesinde, bölge ana arterlerine yakın, otopark imkanı bulunan, 45.00 m2 düz giriş dükkan; cadde cepheli, bölge geneline göre yeni bina olması açısından avantajlıdır.

Açıklama

Özellikler: Taşınmazın konumlu olduğu C blok bodrum+zemin+2 normal katlı inşa edilmiştir. Binanın bodrum katı sığınak, hidrofor su deposu, enerji odası, bay­ bayan mescit olarak düzenlenmiştir. Binada asansör mevcuttur. Bina dış cephesi standart boyalıdır. Bina giriş kapısı alüminyum doğrama, merdivenleri mermer kaplama, duvarları saten alçı sıva üzeri su bazlı boyalıdır. Taşınmaz C Blok, Zemin kat, 12 bb. numaralı Dükkandır. Ana gayrimenkule doğu cephesinden bakıldığında sağdan 2. Sıradadır. Tek cepheli olan taşınmazın cephe yönü doğudur. Onaylı mimari projesine göre dükkan, wc ve lavabo hacimlerinden oluşmakta olup 45 m2 brüt alanlıdır. Taşınmazın giriş cephesi alüminyum çerçeveli camekandır.

  Ulaşım: Konya İli, Karatay İlçesi, Hacıyeviszade Mahallesinde yer almaktadır. Karatay İlçesi Konya İlinin merkez ilçelerinden biri olup taşınmazın yer aldığı Hacıyeviszade Mahallesi ilçenin orta aksında konumludur. Taşınmaza Konya İl Merkezinin ana arterlerinden biri olan Antalya­ Adana Çevre Yolu Caddesine batısında paralel olan ve il merkezini çevreleyen önemli caddelerden Fetih Caddesini, caddenin başlangıcı olan Belh kavşağından güneye doğru takip edilirken Mevlana Kültür Merkezi kavşağına varmadan önce 2.kavşak olan kavşaktan batıya ayrılan Şeyh Ulema Recep Ağa Caddesi’nin güneyine devam eden Yusuf İzzettin Sokak güzergahı kullanılarak ulaşılmaktadır. , güneybatısında Mevlana Kültür Merkezi ve Üçler Mezarlığı, güneyinde Konya Büyükşehir Belediyesi Spor Salonu bulunmaktadır. Ulaşımı ana cadde üzerinde yer alması, Fetih Caddesine yakın mesafede konumlu olması sebebi ile Şeyh Ulema Recep Ağa Caddesi üzerinden geçen dolmuşların Sedirler Hacıyusuf Cami durağında inilerek sağlanmaktadır. 

 Not: 18/03/2015 tarihli yapı ruhsatı ve 17/11/2016 tarihli­ C Blok için düzenlenen Yapı Kullanma İzin Belgesi (iskanı) bulunmaktadır. Taşınmaz tapuda ŞEYH ULEMARECEPAĞA Mahallesi'nde kayıtlıdır.

Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.