COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Konya Karatay Hacı Hasan Mahallesi'nde 372 m2 Dükkan

Bankadan 372m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 16227
Metre Kare 372m2
Ada 31438
Parsel 4
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Bina Yaşı 12
Isıtma Sistemi Merkezi
Kat Sayısı 5
Bağımsız Bölüm 33
Bulunduğu Kat 0

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli % 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

HACI HASAN MAHALLESİ, ALİ ULVİ KURUCU CADDESİ, NO: 42A KARATAY/KONYA

Uzman Görüşü

Taşınmazın iskanlı olması, cadde cephesinde yer alıyor olması, oluşmuş bir ticari aktivasyona sahip olması, ulaşımının kolay olması, bilinen bir bölgede olması avantajıdır.

Açıklama

Portföyü %1,29 oranlı konut, %1,40 oranlı işyeri ve arsa kâr oranı avantajıyla teklif vererek avantajlı şekilde satın alabilirsiniz.

Özellikler:  33 Bağımsız Bölüm Numaralı Dükkan, yapı kütlesinin doğudan sağlanan girişinin solunda yer almaktadır. Zemin katı brüt 202 m2 alanlı olup tek hacim dükkandan oluşmaktadır. Bodrum katı brüt 170 m2 alanlı olup tek hacim depodan oluşmaktadır. Toplam alanı 372 m2 dir. Merkezi Kalorifer sistemi vardır. Taşınmazın zemin kat girişinde yer alan giriş kapısı ve vitrin doğramaları alüminyum doğrama şeklindedir. Vitrinin kuzeydoğu cephesi 5 metre, iç hacim yüksekliği zemin katında 2,90 m., bodrum katında 2,90 metredir. Dükkan cephesi yol ile yaklaşık aynı seviyededir.

Ana gayrimenkul bodrum + zemin + 5 normal kattan oluşmaktadır. Bodrum Katında dükkan eki, depo, sığınak, hidrafor odası, jeneratör Odası ve enerji odası vardır. Zemin Katta 3 Adet Dükkan ve normal katların her birinde 5’er adet mesken bulunmaktadır. 

Ulaşım:  Şehir merkezinden Ankara istikametindeki, Ankara Caddesine Emniyet Müdürlüğü ile Hava Lojmanları arasında güneydoğu istikametinde devam eden Ali Ulvi Kurucu Caddesi kullanılarak ulaşılmaktadır. Taşınmaz Ali Ulvi Kurucu Caddesi ile Sedirler Caddesinin oluşturduğu kavşaktan sonra kuzeye doğru ayrılan Ali Ulvi Kurucu Caddesi üzerinde yer almaktadır. Hacı Hasanbaşı Caddesi, Akçakese Sokak, Sedirler Caddesi ve Ali Ulvi Kurucu Caddesi ile çevrili yapı adasının kuzeyinde yer almaktadır


Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.