1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Konya Karapınar Küçükaşlama Mahallesi'nde Tarıma Uygun 50 Dönüm Tarla

Şirketten 49822m2

Özellikler

Satıcı Şirketten
Tapu no 18400
Metre Kare 49822m2
Ada 137
Parsel 2
Tapu Bilgisi Arsa Tapusu

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

KÜÇÜKAŞLAMA MAHALLESİ, 137 ADA 2 PARSEL KARAPINAR / KONYA

Açıklama

Özellikler: Konya ili, Karapınar ilçesi, Küçükaşlama Mahallesi, 137 ada 2 parselde konumlu ''Tarla'' vasıflı taşınmazdır. Parsel: 49.822,55 m2 yüzölçümlü ve geometrik olarak dikdörtgen benzeri bir forma sahiptir. Taşınmazın kuzey yönünde kadastral tarla yoluna, doğu yönünde ise asfalt imar yoluna cephesi bulunmakta olup diğer cephelerden tarla vasıflı komşu parseller ile çevrilidir. Topolojik olarak düz bir arazi yapısına sahip taşınmazın üzerinde buğday ekilidir. Taşınmazın sulaması bölgede yer alan kooperatif sulama kuyularından sağlanmaktadır. Taşınmaz tarım için elverişli arazi yapısına sahiptir. Parselin etrafını çeviren herhangi bir imalat (tel, duvar vb.) bulunmamaktadır. 

Taşınmazın belediye sınırları içerisinde kaldığı, 1/1000 ve 1/5000 ölçekli imar plan kapsamı dışında olduğu 1/100.000 ölçekli imar planına göre sulanabilir tarım arazisi alanında kaldığı şifahen öğrenilmiştir. Bölgede toplulaştırma işleminin devam ettiği, yeni tapuların henüz tescil edilmediği şifahen öğrenilmiştir. Taşınmaz üzerindeki herhangi bir yapı bulunmamaktadır.

Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.