1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Kocaeli Kandıra Ahmethacılar Mahallesi'nde 4 Dönüm Tarla

Bankadan 4581m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 15139
Metre Kare 4581m2
Ada 107
Parsel 179
Tapu Bilgisi Arsa Tapusu

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Kocaeli İli, Kandıra İlçesi, AhmetHacılar Köyü, Karaağaç pınarı mevkii 107 ada 179 no.lu parseldir.

Uzman Görüşü

Köy merkezine yakın, geometrik olarak yamuk şekline benzer taşınmaz eğimli topoğrafik yapıya sahip, 4581.37 m2 tarla; hakim bir bölgede konumlu olması ve köy merkezine yakın konumlu olması avantajlarına sahiptir.

Açıklama

Özellikler: Kocaeli ili, Kandıra ilçesi, Ahmethacılar Köyü, Karaağaç pınarı mevkii 107 ada 179 parseldir. Taşınmaz 4.581,37 m2 alana sahip olup geometrik olarak amorf şekle sahip olup, topoğrafik olarak kısmen eğimli arazi yapına sahiptir. Parselin üzerinde herhangi bir yapı bulunmamaktadır. Parselin yakın çevresinde boş tarlalar mevcuttur. Alt yapısı tamamlanmamış parselin, kadastral yola cephesi bulunmamaktadır.

Taşınmaz Kandıra Belediyesi mevcut 1/25000’lik Nazım Uygulama Planı'nda ve Diğer Tarım Alanında kalmaktadır.

Ulaşım Taşınmaza ulaşım için, Ahmet Hacılar mahallesi Çerkeşli cami önünden kuzey batı istikametine doğru patika yol üzerinden yaklaşık olarak 750 m ilerlenir ve sağ kolda bulunan parsel üzerinden kuzey istikametine doğru yaklaşık olarak ~ 250 m ilerlenir ve konu mülke ulaşılmış olunur. Taşınmazlara ulaşım özel araçlarla sağlanabilmektedir.

Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.