1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Kocaeli İzmit Orhan Mahallesi'nde 1+1 Daire

Bankadan 1 + 1 42m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş
Satıcı Bankadan
Tapu no 14368
Oda Sayısı 1 + 1
Metre Kare 42m2
Ada 3480
Parsel 2
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 7
Kat Sayısı 3
İskan Tarihi 05/09/2014
Ruhsat Tarihi 17/04/2013
Bulunduğu Kat 0
Bağımsız Bölüm 1

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli % 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Orhan Mahallesi Vatandaş Sokak No:4 Daire 1/ Kocaeli İzmit

Açıklama

Özellikler: 1 no’lu bağımsız bölüm: zemin katta bina girişine göre sol ön tarafta konumludur. Taşınmaz; hol, oda, salon+ açık mutfak, banyo ve teras hacimlerinden oluşmakta olup yaklaşık brüt 42 m 2 kullanım alanlıdır. Teras hacmi zeminden yüksek ve balkon şeklinde olduklarından balkon olarak kabul edilmiştir.

Ana gayrimenkul zemin ve 2 normal kat şeklinde 3 katlıdır. Her katta 3’er daire olmak üzere binada toplam 9 mesken bulunmaktadır. Bina dışı akrilik boyalıdır.

Ulaşım:  Kocaeli İli, İzmit İlçesi, Orhan Mahallesi sınırları dahilinde, Vatandaş Sokak üzerinde konumludur. Bağçeşme Mezarlığından kuzeye Hayat Caddesi üzerinden ilerlendikten sonra doğuya Vatandaş Sokağa sapılarak ulaşım sağlanmaktadır. Taşınmaza toplu taşıma araçları ile ulaşım mümkündür.

Not:  17.04.2013 tarih ve 281 sayılı yapı ruhsatı ile 05.09.2014 tarih ve 779 sayılı yapı kullanma izin belgesi mevcuttur.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.