COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Kocaeli Gebze Mimar Sinan Mahallesi'nde 2+1 63 m2 Daire

Bankadan 2 + 1 63m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 16803
Oda Sayısı 2 + 1
Metre Kare 63m2
Ada 3753
Parsel 9
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 3
Kat Sayısı 2
Ruhsat Tarihi 02/08/2017
Bulunduğu Kat 0
Bağımsız Bölüm 3

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli % 3
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Mimar Sinan Mah. 51. Sk. No:14, D:3 Gebze/Kocaeli

Açıklama

Özellikler: Zemin katta 3 nolu bağımsız bölüm olarak bina girişine göre sol cephede yer almaktadır. Taşınmaz, brüt 63 m2 alanlı olup. salon, 2 oda, mutfak, banyo ve hol bölümleri yer almaktadır.

Taşınmazın yer aldığı bina, 321 m2 alanlı, 3753 ada 9 nolu parsel üzerine 2 bodrum, zemin, 2 normal kat ve çatı katı olmak üzere 6 katlıdır. 2.bodrum katında otopark, 1.bdrum, zemin ve 1 ve 2.normal katların her birinde 2 adet daire olmak üzere binada toplam 8 bağımsız bölümden ibarettir. 2. Normal katta konumlu daire dublekstir. Bina girişi zemin kattan ve batı yönden sağlanmaktadır. Taşınmaz dış cephesi akrilik boyalıdır. 

Ulaşım: Kocaeli ili, Gebze ilçesi, Mimar Sinan Mahallesi, Mimar Sinan Caddesi, 51. Sokak, No:14. D:3 posta adresli yerde bulunmaktadır. Taşınmaza ulaşım bölgenin ana arterlerinden olan Mimar Sinan Caddesi üzerinden sağlanmaktadır. Taşınmazın konumlu olduğu bölge konut bölgesi olup bölgede ana gayrimenkul ile benzer nitelikli 4-8 katlı eski-yeni binalar mevcuttur. Bölgenin her türlü teknik altyapı çalışması tamamlanmış olup, kamu hizmetlerinden istifadesi tamdır. 

Not: 02/08/2017 tarihli yapı ruhsatı bulunmaktadır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.