1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Kocaeli Gebze Köşklü Çeşme Mahallesi'nde 2+1 72 m2 Daire

Bankadan 2 + 1 72m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 17904
Oda Sayısı 2 + 1
Metre Kare 72m2
Ada 2792
Parsel 23
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 4
Kat Sayısı 4
Ruhsat Tarihi 08.05.2017
Bulunduğu Kat -1
Bağımsız Bölüm 3

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Köşklü Çeşme Mahallesi, 509 sokak, no:72 kat:1 bodrum daire:3 GEBZE / KOCAELİ

Uzman Görüşü

Nur Osmaniye Camii, Bahar Deresi Parkı ve Köşklü Çeşme Mahalle Muhtarlığı’ na yakın mesafede, yeni binada Brüt 72,00 m2 ARA KAT DAİRE olma sebebiyle avantajlıdır.

Açıklama

Özellikler: 3 no’lu bağımsız bölüm incelenen mimari projesine göre; 1. Bodrum katta bina giriş istikametine göre sol arka cephede konumludur.  Brüt 72 m2 kullanım alanına sahiptir. Projesine göre Antre, salon, 2 oda, mutfak, banyo ve balkon hacimlerinden oluşmaktadır. 

Taşınmazın konumlu olduğu parsel 635 m2 yüzölçümüne sahip olup parsel üzerinde ayrık nizamda inşa edilmiş bir adet bina bulunmaktadır. Taşınmazın konumlu olduğu bina betonarme karkas yapı tarzında inşa edilmiş olup projesinde ve yerinde; 2 bodrum zemin kat, 3 normal kat ve çatı kat olmak üzere toplam 7 katlıdır. Binanın 2. Bodrum katında ortak alan ve sığınak, 1. Bodrum katında 4 adet daire, zemin katında 4 adet daire, 1. Normal katında 4 adet daire, 2. Normal katında 4 adet daire, 3. Normal katında çatı ile bağlantılı 4 adet dubleks daire bulunmaktadır. Binada toplam 20 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Bina girişi yerinde ve projesinde zemin kattan sağlanmaktadır. Bina dış cephesi sıva üzeri dış cephe boyası kaplıdır.

Ulaşım: Kocaeli ili, Gebze ilçesi, Köşklü Çeşme Mahallesi’nde konumlanmaktadır. Taşınmaza ulaşım için; Gebze ilçesinin ana ulaşım caddelerinden biri olan Yeni Bağdat Caddesi üzerinde doğu istikametine ilerlenirken Köşklü Çeşme Parkı’ nın bulunduğu yerden sola Gümüşpala caddesine dönülür. Bu cadde üzerinde sola 515. Sokağa dönüş yapılır. Bu sokak üzerinde yaklaşık 50 metre ilerledikten sonra sağa 509. Sokağa giriş yapılır. Değerlemeye konu taşınmazın konumlandığı bina bu sokak üzerinde sol kol hizasında konumludur. Yakın çevresinde; ayrık nizamda inşa edilmiş alt ve orta gelir seviyesine sahip ailelerce mesken olarak kullanılan 4­6 katlı yapılar bulunmaktadır. Ayrıca taşınmaz Nur Osmaniye Camii, Bahar Deresi Parkı ve Köşklü Çeşme Mahalle Muhtarlığı’ na yakın mesafededir. Taşınmazın bulunduğu bölgeye toplu taşıma araçları ve özel araçlar ile ulaşmak mümkündür. Bölge, Gebze Belediyesi sınırları içerisinde yer almakta olup tamamlanmış altyapıya sahiptir.

Not: 08.05.2017 tarih, 699 sayılı Yeni Yapı Ruhsat bulunmaktadır. Taşınmaz tapuda Osmanyılmaz Mahallesi'nde kayıtlıdır. Otopark bedeline ilişkin şerh vardır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.