COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Kocaeli Gebze Barış Mahallesi'nde 2+1 105 m2 Daire

Bankadan 2 + 1 105m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş
Satıcı Bankadan
Tapu no 16754
Oda Sayısı 2 + 1
Metre Kare 105m2
Ada 1690
Parsel 13
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Diğer
Bina Yaşı 5
Kat Sayısı 3
Ruhsat Tarihi 28/12/2016
Bulunduğu Kat 1
Bağımsız Bölüm 3

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli % 3
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Barış Mah. 1844. Sk. No:5, K:1, D:3 Gebze Kocaeli

Açıklama

Özellikler: 1. normal katta 3 nolu bağımsız bölüm olarak yer almaktadır. Katta tek bağımsız bölümdür. Projesine göre taşınmaz brüt 105 m2 alanlı olup, salon, 2 oda, mutfak, banyo, wc, balkon ve hol Bölümleri yer almaktadır. 

Taşınmazın yer aldığı bina, 315,50 m2 alanlı, 1690 ada 13 nolu parsel üzerine 3 bodrum, zemin, 3 normal kat ve çatı kati olmak üzere 8 katlıdır. 3. Bodrum katında otopark, 2. Bodrum katında binaya alt ortak alan, 1. Bodrum, zemin, 1 ve 2.normal katarın her birinde bir adet daire, 3. Normal katta ise 2 adet daire olmak üzere binada toplam 6 bağımsız bölümden İbarettir. 3. Normal katta konumlu işyeri dublekstir. Bina girişi 1. bodrum kattan ve kuzey yönden sağlanmaktadır. Taşınmaz dış cephesi mantolama üzerine akrilik boyalı haldedir. 

Ulaşım: Kocaeli iIi, Gebze ilçesi, Barış Mahallesi, Hayri Macar Caddesi, 1844. Sokak, No:5, Kat 1, D:3 posta adresli yerde bulunmaktadır. Taşınmaza ulaşım bölgenin ana arterlerinden olan Hayri Macar Caddesi üzerinden sağlanmaktadır. Taşınmazın konumlu olduğu bölge konut bölgesi olup bölgede ana gayrimenkul ile benzer nitelikli 4-8 kati eski-yeni binalar mevcuttur. Bölgenin her türlü teknik altyapı çalışması tamamlanmış olup, kamu hizmetlerinden İstifadesi tamdır. 

Not: 28/12/2016 tarihli yapı ruhsatı bulunmaktadır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.