0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Kocaeli Dilovası Kayapınar Mahallesi'nde 471 m2 İmarlı Arsa

Şirketten 471m2

Özellikler

Satıcı:
Şirketten
Tapu no:
19792
Metre Kare:
471m2
Ada:
0
Parsel:
5218
Tapu Tipi:
Arsa Tapusu
Hisse Oranı:
Tam
TAKS:
0.15
Emsal:
0.30

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 10
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Tavşancıl – 1 Mahallesi(Tapuda), Kaya Pınar Mahallesi, Selviler Caddesi, 5218 Parsel, Dilovası / Kocaeli

Açıklama

Özellikler: Söz konusu taşınmaz Kocaeli İli, Dilovası İlçesi, Tavşancıl - 1 Mahallesi, 5218 parsel sayılı, 471,16 m2 yüz ölçümlü "Tarla" vasıflı gayrimenkuldür. Parsel eğimli bir topografik yapıya, geometrik olarak beşgene yakın forma sahiptir. Taşınmaz üzerinde 2 Katlı Betonarme Bina yer almakta olup söz konusu yapı 108 ada 2 parsel üzerinde yer almakta olup binanın yarısının değerleme konusu taşınmazın üzerine kurulu olduğu tespit edilmiştir.
Yapılaşma Şartları
Taks: 0,15
KAKS(Emsal): 0,30
Hmax: 6.5 ayrık nizam 2 kat izinli
Not: Komşu parseldeki 2 katlı betonarme binanın bir bölümünün ilgili parsel üzerinde konumlu olduğu tespit edilmiştir.

Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.