0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Kırşehir Kaman Yeni Mahallesi Atatürk Caddesi'nde 265 m2 Dükkan

Bankadan 265m2

Özellikler

Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
14375
Metre Kare:
265m2
Ada:
3746
Parsel:
11
Tapu Tipi:
Kat Mülkiyetli
Hisse Oranı:
Tam
Bina Yaşı:
10
Isıtma Sistemi:
Sobalı
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
4
İskan Tarihi:
16/01/2013
Ruhsat Tarihi:
29/12/2010
Bağımsız Bölüm:
19
Taşınmazın Bulunduğu Kat:
-1

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Paylaşılır
Teminat Bedeli:
% 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Yeni Mahallesi, Aydoğan Sokak, Apt. No: 1B, (Kat: 1.BODRUM, Daire:19) Kaman/KIRŞEHİR

Uzman Görüşü

Taşınmazın iskanlı olması, ulaşımının kolay olması, bodrum katında yer almasına rağmen yol kotu seviyesinde olması taşınmazın avantajlarıdır. 

Açıklama

Özellikler: Taşınmaz 19 numaralı bağımsız bölüm projesine göre binanın 1.bodrum normal katında, bina girişine göre sağ cephede yer almakta olup, projesine göre tek hacimli dükkan hacminden oluşmakta olup brüt 265 m2 alana sahiptir. Taşınmazın sokak cephesi kompozit kaplama ve kapısı camdır.

Ana gayrimenkul 2 bodrum kat+zemin kat+4 normal kat+çatı katından oluşmaktadır.

Ulaşım: Yeni Mahallesi, Aydoğan Sokak, No:1B, Kat: 1.Bodrum Daire:19 Kaman/KIRŞEHİR posta adresli yerde bulunmaktadır. Açık tarifi ise; Kaman Belediye binası önünde Atatürk Caddesi üzerinde batı istikametinde 420 m ilerleyerek sağ kol üzerinde köşe parselde konumlu taşınmaza ulaşılır. Yakın çevresinde bulunan Hükümet Konağı 100 mesafede, Melikşah Orta Okulu 140 m mesafede ve Yeşil Cami 50 m mesafede bulunmaktadır. Her türlü alt yapısı mevcut ulaşımı kolay bir mevkidedir. Bölgenin her türlü teknik alt yapısı bitirilmiş, kamu hizmetlerinden istifadesi tamdır.

Not: 29.12.2010 tarihli “Yeni Yapı Ruhsatı” ve 16.01.2013 tarihli  “Yapı Kullanma İzin Belgesi bulunmaktadır.

Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.