1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Kırklareli Merkez Hacızekeriya Mahallesi'nde 255 m2 Konut İmarlı Arsa

Bankadan 255m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 15052
Metre Kare 255m2
Ada 186
Parsel 26
Tapu Bilgisi Cins Tashihi
TAKS -
Emsal 0

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Hacızekeriya (Kadastro) Mah. Kesme Kaya Sok. Doğu (Belediye) Merkez/Kırklareli

Uzman Görüşü

Ulaşım kolay, düz-eğimsiz bir arazi yapısına sahip, son yıllarda gelişmeye başlayan bölgede, Bitişik Nizam 4 Kat Hmax:12,50 olacak şekilde Konut Alanı imarlı, tam hisseli 255.94 m2 boş arsa; imar planı dahilinde yer alıyor olması avantajına sahiptir.

Açıklama

Özellikler: Taşınmaz, 186 ada 26 parsel sayılı, 255,94m2 yüz ölçüme sahip, tapu vasfı kerpiç ev olan imarlı boş arsadır. .Parsel üzerinde herhangi bir yapı bulunmamaktadır. Parselinin doğu yönden Kesme Kaya Sokak'a yaklaşık 19 metre cephesi bulunmakta olup derinliği en yüksek yaklaşık 16,60 metre’dir. Parselinin geometrik şekli düzgün olmayan bir geometriye sahip olup topografik yapısı düze yakın bir forma sahiptir.

Taşınmazın tüm kamu hizmetleri ve altyapısından istifadesi tamdır. Yakın çevresinde 4­5 katlı konut fonksiyonlu apartmanlar ile 1­2 katlı müstakil mesken yapıları bulunmaktadır. Ana gayrimenkul, 186 ada 26 parsel sayılı, 255,94m2 yüz ölçüme sahip, “ARSA” nitelikli taşınmazdır. Parsel üzerinde herhangi bir yapı bulunmamaktadır. Parselinin doğu yönden Kesme Kaya Sokak'a yaklaşık 19 metre cephesi bulunmakta olup derinliği en yüksek yaklaşık 16,60 metredir. Parselinin geometrik şekli düzgün olmayan bir geometriye sahip olup topografik yapısı düze yakın bir forma sahiptir.

Parselin 1/1000 Ölçekli Kırklareli Uygulama İmar Planı Konut Alanında, Bitişik nizam yapı düzeninde, Hmax: 12,50 m.(4 kat) yapılanma şartlarına sahiptir. Taşınmaz parselinin yaklaşık 15­16m2 yola terkinin bulunduğu ve yola terk işleminden sonra arka taraftan ışıklık alanı düşüldükten sonra yaklaşık 220m2’lik taban oturumuna sahip yapı yapılabileceği beyan edilmiştir. 

Ulaşım: Kırklareli İli, Merkez İlçesi, Doğu (Belediye), Hacızekeriya (Kadastro) Mahallesi, Kesme Kaya Sokak, (186 ada 26 parsel) adresli yerde bulunur. Taşınmaz şehir merkezinin yaklaşık 600-­700m doğusunda yer alır. Tarif olarak, Cumhuriyet Meydanı’nın kuzeyinde bulunan Tırnova Caddesi üzerinde yaklaşık 550m ilerledikten sonra sağa Çobanlı Sokağa ve ardından ilk sağa Kesme Kaya Sokağa sapılır. Bu sokak üzerinde yaklaşık 100m ilerledikten sonra sağ kolda söz konusu taşınmaz yer alır. Ulaşım kolay niteliktedir. Özel ve toplu taşıma araçlarıyla kolaylıkla ulaşım sağlanabilmektedir. 

Not: Taşınmazın bulunduğu arazi konut imarlı arsa vasfındadır. Tapu kayıtlarına göre üzerinde kerpiç ev bulunması ve tapu türü Cins Tashihi olmasına karşın arsanın üzerinde herhangi bir yapı bulunmamaktadır.

Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.