1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Kırklareli Merkez Bademlik Mahallesi'nde 171 m2 Konut İmarlı Arsa

Bankadan 171m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 15115
Metre Kare 171m2
Ada 977
Parsel 11
Tapu Bilgisi Arsa Tapusu
TAKS -
Emsal 0

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Bademlik Mahallesi, Drama 16. Sokak, No:24 Merkez/Kırklareli

Uzman Görüşü

Ulaşımı kolay ve gelişen bölgede yer alan, batı yönden imar yoluna yaklaşık 11m cephesi bulunan, Blok Nizam, 4 Kat, Hmax:12,50, Taks:0,40 olacak şekilde Konut Alanı imarlı 171 m2 arsa; terklerinin yapılmış ham arsa olması, belediye sınırları içerisinde konumlanmış olması ve küçük alanlı olması avantajlarına sahiptir.

Açıklama

Özellikler:  Taşınmaz  977 Ada 11 Parsel sayılı, 171,00m2 alanlı arsadır. Taşınmaz mevcutta boş arsa olarak kullanılmaktadır. Taşınmaz Yapı Ruhsatına istinaden Bodrum+Zemin+ 3 Normal+ Çatı kat olarak projelendirilmiş ve henüz yerinde inşa edilmemiştir. Binanın bodrum katında 1 adet depo, zemin katında 2 adet mesken ve bina girişi, 1. Normal kat dahil olmak üzere diğer tüm katlarda 2 şer adet mesken olmak üzere, binada toplam 9 adet bağımsız bölüm olarak projelendirilmiştir. Topografik olarak düz bir arazi yapısına sahip olan taşınmaz, geometrik olarak dikdörtgen formdadır. Taşınmaz terkleri yapılmış ham arsa olup belediye sınırları içerisinde konumlanmıştır.

Taşınmaz Kırklareli Belediyesi mevcut imar planlarında konut lejantlı sahada kalmaktadır. Taşınmaz maksimum bina yüksekliği (hmax) 12.50 m, 4 kat, yoldan 5 metre, komşu parsellere bitişik olmak üzere 'blok nizam' yapılaşma koşullarına sahiptir.

Ulaşım: Taşınmaz Kırklareli ili Merkez ilçesi Bademlik Mahallesi Drama 16. Sokak, No:24 açık adresinde yer almaktadır. Ulaşım tarifi, bölgenin ana arterlerinden olan Kapalı pazaryeri güneyinde yer alan Bademlik Caddesine girilerek 185m ilerledikten sonra sağ kolda kalan Rodopçular Sokağa girilerek 615m ilerledikten sağda kalan 3. Parsel söz konusu taşınmazdır. Taşınmazın cephe aldığı Drama 16. Sokak henüz açılmamış olup, taşınmaza ulaşım ancak yaya olarak sağlanmaktadır. Yakın çevresi konut ve boş arsa kullanım fonksiyonlu gelişmiştir. Bölge yapılaşma karakteristiğini 1­2 katlı müstakil yapılar oluşturmaktadır. Bölgede Pazaryeri, Kapalı Ceza evi gibi kamusal kullanımlar bulunmaktadır. Planlı yapılaşmaya sahip bölgenin (su, elektrik, doğalgaz, kanalizasyon) altyapısı tamamlanmıştır. Toplu taşıma araçları ile ulaşımı rahattır. 

Not: Taşınmazın terkleri yapılmıştır.

Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.