Birbirinden Yeni ve Merkezi Konumlu Mülkleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Kırklareli Lüleburgaz Evrensekiz Mahallesi'nde Sanayi İmarlı Arsa

Şirketten 5896m2

Özellikler

Satıcı:
Şirketten
Tapu no:
19524
Metre Kare:
5896m2
Ada:
344
Parsel:
4
Tapu Tipi:
Arsa Tapusu
Hisse Oranı:
1/1
TAKS:
-
Emsal:
0.70

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Evrensekiz (Kırcaali) Mahallesi 344 ada 4 parsel Lüleburgaz/Kırklareli

Açıklama

GELİŞİME AÇIK SANAYİ BÖLGESİ İÇERİSİNDE SANAYİ İMARLI YATIRIMLIK ARSA

Özellikler: Söz konusu taşınmaz Kırklareli ili, Lüleburgaz ilçesi Evrensekiz/Kırcaali mahallesinde 344 ada 4 parsel üzerinde yer almaktadır. Taşınmaz Arsa vasıflı olup 5.896,95 m2 yüzölçümlüdür. Geometrik olarak kare şeklindedir. Taşınmazın sanayi bölgesi içerisinde yer almaktadır.

 
Alınan şifahi bilgiye göre;
Yapılaşma Şartları
%70 Sanayi imarlıdır
Taks: -
Kaks(Emsal): 0.70

Not: Teklif vermeden önce taşınmazın güncel imar bilgilerinin teyit edilmesi önerilir, alıcı mevcut haliyle satın almayı kabul eder.


Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.