COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Kırıkkale Merkez Ahılı Mahallesi'nde 3681 m2 Arsa

Bankadan 3681m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 17748
Metre Kare 3681m2
Ada 101
Parsel 2
Tapu Bilgisi Arsa Tapusu
Emsal 0.50

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli % 3
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Ahılı Köyü Kayseri Yolu Caddesi 101 Ada 2 No'lu Parsel Merkez/Kırıkkale

Açıklama

Özellikler: Yüzölçümü 3.681 m2'dir. Parselin güney yönünden Kayseri Yolu Caddesi olarak geçmekte olan Kırıkkale-Kırşehir -Kayseri Karayolu'na yaklaşık 45 m cephesi bulunmaktadır. Diğer yönlerinde ise komşu parsellere cephesi bulunmaktadır. Hafif eğimli bir topografik yapıya sahiplerdir. Dikdörtgene benzer biçimde bir geometrik yapıya sahiplerdir. Sınırları belirleyici herhangi bir unsur bulunmamaktadır. Parsel üzerinde yapılaşmaya engel teşkil edecek herhangi bir yapı bulunmamaktadır. Taşınmaz halihazırda arazi vasfında olup boş durumdadır.

Ulaşım: Kırıkkale ili, Merkez ilçesi, Ahılı Köyü, 101 ada, 2 parsel no'lu arsa vasıflı taşınmazdır. Rapora konu taşınmazın Kayseri Yolu Caddesi olarak geçmekte olan Kırıkkale-Kırşehir -Kayseri Karayolu'na yaklaşık 45 m cephesi bulunmaktadır. Karşısında Kırıkkale Silah Sanayi İhtisas Organize Sanayi Bölgesi bulunan taşınmazın yakın çevresinde ise Kırıkkale Tarım İl Müdürlüğü, Baştaş Hazır Beton Tesisleri ile benzer özelliklere sahip parseller bulunmaktadır. Konumu, ulaşım kolaylığı ve mevcut imar durumu taşınmazın değerini olumlu yönde etkilemektedir. Bölge, Kırıkkale Belediyesi sınırları içerisinde yer almakta olup altyapısı eksik vaziyettedir. Taşınmazların bazı noktalara uzaklıkları: Kırıkkale Devlet Hastanesi 4.4 km Kırıkkale Valilik Binası 4.7 km Kırıkkale Belediye Binası 5.7 km Podium AVM 6 kmdir. 

Not: Kırıkkale Belediyesi İmar Müdürlüğü'nde yapılan incelemelerde taşınmazın konumlu olduğu parselin 1/1000 ölçekli Revizyon Uygulama İmar Planı paftasında "Konut Dışı Kentsel Çalışma Alanı (KDKÇA)" nda kalmaktadır.  Hmax:6,50 Emsal:0,50 Güncel imar durumunu ve yapılaşma koşullarını ilgili belediyesinden öğrenebilirsiniz.

Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.